Anneler Günü’nde kazananlar MediaMarkt’ta!

0

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 13 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak Anneler Günü kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor.

En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle buluşturan MediaMarkt, Anneler Günü’ne özel olarak düzenlediği kampanyasıyla yine fark yaratıyor. 13 Mayıs tarihine kadar MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak kampanya dahilinde annelerine sürpriz yapmak ve onları sevindirmek isteyenleri çok özel indirimler bekliyor.

Akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, beyaz eşyadan televizyonlara uzanan birçok üründe geçerli olacak kampanya, kazandırmaya devam ediyor. Kampanya süresince tüketiciler, indirimli fiyatlarla dilekdikleri teknoloji ürününe sahip olabilecek.

Fuji Instax ile Anneler Günü’ne özel unutulmaz anılar biriktirin

MediaMarkt, Fuji Instax ile bu yıl Anneler Günü’nünde tüketicilerine unutulmayacak bir anı armağan ediyor. Seçili mağazalarda gerçekleştirilecek yarışma kapsamında ziyaretçiler, Instax fotoğraf panosu önünde çektikleri fotoğrafları “AnnemeÇektim” hashtag’i ile paylaşarak Mini 9 kazanma şansı yakalayacak. Kazanan tüketiciler diledikleri her an sevdikleriyle fotoğraflar çektirip bastırarak güzel anılarını ölümsüz kılacak.

Bununla birlikte mediamarkt.com.tr üzerinden alışveriş yapan şanslı 10 tüketici, Fujifilm Instax Mini 9 Ice Blue ve özel mini filmi kazanma fırsatı da yakalayacak.

Daha detaylı bilgi için www.mediamarkt.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın