“Anneler Günü’nde hediyeni MediaMarkt’tan al 3 ay sonra öde” kampanyası yoğun ilgi gördü

0

MediaMarkt, Anneler Günü kampanyasını yeni ürün ve ödeme fırsatları yoğun ilgi gördü.

“Ailedeki tüm annelere yakışan hediyeler elektroniğin uzmanı MediaMarkt’ta” diyerek kampanyalarını günler öncesinden başlatan ve herkese uygun hediye alternatifleri sunan MediaMarkt, mevcut kampanyasına yeni ürünleri ve ödeme seçeneklerini de eklemişti.

Türkiye genelindeki tüm MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr’de ve markanın mobil uygulamasında Anneler Günü kampanyası yeni ürünlerle çeşitlendirmişti. 8 Mayıs’a kadar süren kampanyada dikkat çeken ürünler arasında 2.999 TL’den satışa çıkan Huawei GT3 42 mm akıllı saat ve 2.699 Xiaomi Mop Essential robot süpürge yer almıştı.

Hediyeni şimdi al 3 ay sonra öde yoğun ilgi gördü

MediaMarkt’ın Anneler Günü kampanyasında bu ürünlere ek olarak daha birçok ürün yer almış, annesine akıllı telefon almak isteyenlere özel fırsatlar sunuluştu. MediaMarkt, seçili Samsung Galaxy Serisi akıllı telefonlarda “şimdi al, faizsiz masrafsız 3 ay sonra öde” fırsatı uygulamıştı.

Anneler Günü’nde 3 anneden ikisi elektronik ürün istiyor

Elektroniğin uzman markası MediaMarkt, geçtiğimiz yıl annelerin “gerçekten” ne istediğine dair bir araştırma da gerçekleştirmişti. MediaMarkt’ın Yöntem Research ile düzenlediği ‘Anneler ne ister’ araştırmasının sonuçlarına göre her 3 anneden 2’si (%66) ev işlerinde hayatlarını kolaylaştıracak hediyeler bekliyordu. Yine her 3 anneden 2’si de bunun elektronik bir alet (%62) ya da küçük ev aleti (%60) olmasını istemişti.

Cevap bırakın