Anneler Günü’nde hayatı kolaylaştıracak hediyeler MediaMarkt’ta

0

Anneler Günü’nün yaklaşmasıyla milyonlarca insanı hediye seçme telaşı sardı. Bugüne kadar hayata geçirdiği kampanyalarla ailedeki tüm annelere yönelik hediye alternatifleri sunan MediaMarkt Türkiye, şimdi de evlerde geçirdiğimiz zamanın artmasıyla annelerin ev ihtiyaçlarına yönelik yüzde 50’ye varan indirimler uyguluyor. Sokağa çıkma nedeniyle mağazaların kapalı olduğu bugünlerde MediaMarkt; mediamarkt.com.tr, mobil uygulama ve Çağrı Merkezi ile hizmet verecek.

Özel günlerde gerçekleştirdiği kampanyalarla teknolojiseverlerin ihtiyaçlarına yönelik indirimler sunan MediaMarkt Türkiye, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü’ne özel kampanyalarını başlattı. MediaMarkt, pandemi nedeniyle bir kez daha kapanma yaşadığımız bugünlerde teknolojiseverlerin annelere alacakları hediyeler için mediamarkt.com.tr, 0 850 222 1 500 no’lu Çağrı Merkezi ve mobil uygulamasıyla hizmet verecek. MediaMarkt’ın kampanyasında yüzde 50’ye varan indirimler sunuluyor.

Evlerde her zamankinden daha fazla vakit geçirdiğimiz bugünlerde annelerin ihtiyaçlarının da ev ürünlerine yönelik olacağı iç görüsünde bulunan MediaMarkt Türkiye, indirime aldığı ürünlerle de annelerin evde hem işlerini kolaylaştırmayı hem de geçirilen vakti daha eğlenceli kılmayı hedefliyor.

Hayatı takip etmeyi kolaylaştıracak akıllı ürünler

Bugün hem günlük hayatın takibini kolaylaştıran hem de spor yaparken birçok avantaj sunan akıllı saatler, farklı fiyat ve ürün alternatifleriyle kampanyada indirime giriyor. MediaMarkt buna ek seçili akıllı saatlerde saç düzleştirici veya elektrikli diş fırçası da hediye ediyor.

Kampanyada indirime giren diğer bir kategori ise akıllı telefonlar. Anneler Günü’nde teknolojiseverlerin annelerine hediye edebileceği en güzel alternatiflerden olan akıllı telefonlarda farklı fiyat aralıklarında alternatifler sunuluyor.

Yemek yapmayı seven anneler için mutfak ihtiyaçlarına yönelik indirimler

Farklı tarihlerde çeşitli indirimler düzenlenecek kampanya serisi kapsamında çay, filtre ve Türk kahve makinelerinde, saç düzleştiricilerde, epilasyon cihazlarında, buharlı ve buhar kazanlı ütülerde, blender ve tencere setlerinde, tost ve ızgara cihazlarında indirimler uygulanacak. Buna ek her evin temel ihtiyaçlarından olan çamaşır ve kurutma makinelerinde de indirim gerçekleştirilirken kampanyada dikkat çeken diğer bir ürün ise mikrodalga fırın oldu.

Titiz annelerin tercihlerine yönelik alternatifler

Teknolojiseverlerin annelerine alacakları hediyeyi, annelerinin evde kullanacağı ürünlerden seçmek isteyenler için MediaMarkt, farklı kategorilerden süpürgelerde de indirimler gerçekleştiriyor. Buna göre şarjlı, robot ve toz torbasız süpürgelerde çeşitli fırsatlar sunuluyor.

Müziksever annelere kulaklıklar

Kampanyada indirime giren diğer bir kategori ise kulaklıklar. Değişen ihtiyaçlara yönelik farklı kulaklık tercih edildiğinden yola çıkan MediaMarkt, annelerin hem telefonla konuşurken hem de film ve dizi izlerken veya müzik dinlerken kullanabileceği kablolu, kablosuz ve gerçek kablosuz kulaklıklarda indirim gerçekleştiriyor.

Kampanyada tabletler de indirime giriyor

Bugün ister iş veya eğitim amaçlı ister eğlenceli vakit geçirmek için çok tercih edilen ürünlerden olan tabletler, MediaMarkt’ın kampanyasında indirim gerçekleştirdiği ürünler arasında yer alıyor. MediaMarkt, annelerin tercihine yönelik farklı fiyat seçeneklerinde alternatifler indirim sunuyor.

Cevap bırakın