Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelAnneler Günü'nde annenize ne hediye alacaksınız?

  Anneler Günü’nde annenize ne hediye alacaksınız?

  Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü’ne çok az bir zaman kaldı. Hayatınızdaki en değerli varlık olan annenize Anneler Günü için ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz sizin için önerdiklerimize mutlaka bir göz gezdirin…

  anneler günü

  Anneler Günü yaklaşıyor

  Bizleri dünyaya getiren, üzerimizde sonsuz emeği olan annelerimizi Anneler Günü’nde hediyesiz bırakmak olmaz. Bu Pazar günü tüm dünyada Anneler Günü olarak kutlanacak. Siz annenize henüz bir hediye seçemediyseniz, geç kalmış sayılmazsınız. Şimdi onun en çok ihtiyaç duyduğu şeyleri aklınızdan bir geçirin. Neye sahip olmak istiyor ya da evde yenilemek istediği bir ürün var mı? Aklınızda bir fikir yoksa da biz sizlere yardımcı olarak birkaç alternatif önerelim…

  Annenizi kırışıklıklardan kurtarın

  Ütü yapmak hemen hemen her kadının korkulu rüyasıdır. Kırışıklıklar bir türlü açılmak bilmez, her zaman güçlü bir buhara ihtiyaç duyarız. Tefal’in GV9590 modelindeki Pro Express Ultimate buhar kazanlı ütüsü, annenizin ütüleri daha rahat yapabilmesi için güzel bir hediye olabilir. Yüksek basınçlı kazan teknolojisine sahip Tefal Pro Express Ultimate, 8 bar buhar gücü ve 600 gr/dk şok buhar çıkışı ile en zorlu kırışıklıkların bile rahatça açılmasına yardımcı oluyor. Yoğun buhar püskürtme özelliğine sahip ütü, sıcaklık ve buhar gücü kombinasyonu nedeniyle bakterileri %99,99’a varan oranda etkisiz hale getiriyor. Özel ikili koruma sistemi sayesinde su damlalarını ve sızıntıları buhara dönüştürerek kumaş lekelerini önleyen Tefal Pro Express Ultimate, çıkarılabilen kireç toplayıcı özelliği ile de uzun ömürlü buhar performansı sunarken kireçten kolaylıkla kurtulmanızı sağlıyor.

  TEFAL GV9590 PRO Express Buhar Kazanlı Ütü ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Hayatına eğlence katın

  Anneniz sosyal medyada çok fazla zaman geçiriyor mu? Facebook oyunlarını hiç kaçırmıyor mu? Ya da dizi, film, video gibi içerikleri izlemeyi seviyor mu? Anneler Günü’nde ona yanında da rahatlıkla taşıyabilmesi için bir tablet alabilirsiniz. Huawei’in T3 10 modeli güzel bir seçenek olabilir. 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip 9.6 inç büyüklükte ekranı ile Huawei MediaPad T3 10’un boyutları 22,9 x 15,9 x 0,7 santimetre. Sadece 460 gram ağırlığındaki tablet, 4800 mAh kapasiteli piliyle 90 saat müzik dinleme, 10 saat video gösterimi ve 500 saat (yaklaşık 21 gün) stand by performansı sağlıyor. Tabletin 16 GB dahili hafızası microSD kart takılarak artırılabiliyor. Kulaklık veya başka cihazları bağlamak için 3,5 milimetrelik jak girişi de bulunan MediaPad T3 10, Bluetooth, Wi-Fi ve GPS özelliklerine de sahip. Bu ürün ile annenizin hayatına eğlence katabilirsiniz. Emin olun ki gittiği her yerde dizilerini izleyip, oyunlarını oynayabilmek oldukça hoşuna gidecektir.

  HUAWEI T3 10 inç Uzay Grisi Tablet ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Annelerinizin beli bükülmesin

  Annelerimizin evde temizlik yaparken en çok zorlandığı ürünlerden biri de elektrikli süpürgeler. Annelerimizin bu işi daha rahat yapabilmeleri ve eğilmekten dolayı oluşacak bel rahatsızlıklarının önüne geçmek için ona daha rahat kullanabileceği bir elektrikli süpürge hediye edebilirsiniz. Philips’in toz torbasız süpürgesini sizlere tavsiye edebiliriz. Yeni Philips Marathon Ultimate torbasız elektrikli süpürge, üstün temizlik performansı sunuyor. PowerCyclone 8, havayla tozu olağanüstü bir performansla ayırıyor. TriActiveMax başlık ise tüm zeminlerde mükemmel performans gösteriyor. Elektrikli süpürge, annenizin eğilmesine de engel olmak için çalıştırma ve duraklatma konusunda ErgoGrip adında bir uzaktan kumandaya sahip. Süpürgenin, toz ve kırıntılar için TriActive Z adında sert zemin başlığı da temizliğin oldukça verimli gerçekleşmesini sağlıyor.

  PHILIPS FC9928/07 Toz Torbasız Süpürge ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN