Anneler Günü için sürprizli hediyeler MediaMarkt’ta

0

Özel günler öncesi bol fırsatlı kampanyalar düzenleyen MediaMarkt’ın Anneler Günü kampanyası yeni ürünlerle mediamarkt.com.tr’de devam ediyor. Sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle evde geçirilen vaktin artmasından yola çıkan MediaMarkt, kampanyasında annelerin mutfakta geçireceği zamanı daha keyifli hale getirecek küçük ev aletleri ve mutfak ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler var. Bunların yanı sıra çeşitli kategorilerde de fırsatlar sunan Anneler Günü kampanyası, 9 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu yıl 9 Mayıs tarihine denk geliyor. Özel günler öncesi başlattığı kampanyalarla teknolojiseverlerin hediye telaşına son veren MediaMarkt Türkiye, geçtiğimiz hafta başlattığı Anneler Günü kampanyasına yeni ürünler ekledi.

Sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle evlerde her zamankinden daha fazla vakit geçirilen bugünlerde annelerin de ihtiyaçlarından yola çıkan MediaMarkt Türkiye, kampanyasında indirime aldığı ürünleri de bu doğrultuda seçti. Ev içerisinde harcanan vakti anneler için değerli, verimli ve eğlenceli kılmayı hedefleyen MediaMarkt, bu kapsamda küçük ev aletlerinden akıllı telefon ve saatlere, elektrikli robot ve şarjlı süpürgelerden kablolu/kablosuz kulaklıklara, aksesuarlardan tablet, dizüstü bilgisayar ve televizyonlara, beyaz eşyalardan kişisel bakım ürünlerine ve daha birçok kategoriden ürünü indirimlerle sunuyor.

Samsung Galaxy A51

MediaMarkt’tın kampanyasında ürünler hediyeleriyle geliyor

Anneler Günü kampanyası birçok ürünü kapsarken bazı ürünler taksit ve hediye avantajıyla ön plana çıkıyor.

128 GB akıllı telefon 3,299 TL’den satışa sunulurken yanında Arzum Okka Minio Türk kahve makinesi hediye. Aynı fırsat, 2,189 TL’den satılan Huawei Watch GT2 Pro 46mm akıllı saatte ve 3,499 TL’den satılan Huawei P40 Lite 128 GB akıllı telefonda da geçerli olacak. MediaMarkt’ın “Birlikte Al” fırsatı, Samsung Galaxy Tab S6 Lite tablette de Arzum AR3061 Çaycı çay makinesi ile 2,599 TL’den sunuluyor.

Seçili küçük ev aletleri ve mutfak ürünlerinde yüzde 40’a, seçili kişisel bakım ve kahve makinelerinde ise yüzde 30’a varan indirimlerin uygulanacağı kampanya, kısıtlamalar nedeniyle mediamarkt.com.tr üzerinden 9 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Cevap bırakın