Anneler Günü için geri sayım başladı!

0

Mayıs ayının gelişi bize Anneler Günü’nün de yaklaştığını hatırlatıyor. Bu özel güne sayılı zaman kala “Anneme ne hediye alsam?” sorusu da akılların bir köşesine yazıldı. Bizi dünyaya getiren annelerimiz hayatımızın en değerli varlığı… Elbette ki onlar için hiçbir hediye birbirimize duyduğumuz karşılıklı sevgi kadar değerli olamaz. Ancak ona, ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz bir hediye alarak belki gözündeki parıltının ve gülen yüzünün sebebi olabilirsiniz…

Çayın suyu bitti mi derdine son!
Anneniz çay içmeyi çok seviyorsa ona Arçelik’in K 3285 modelindeki semaverinden alabilirsiniz. “Ne var çay çaydanlıkta da demlenir” demeyin. Bu semaver oldukça önemli özelliklere sahip. Sadece 2.38 gram ağırlığında olan bu ürün, annenizin çay demleme işini de kolaylaştıracak. Nasıl mı? Hemen anlatalım. Bu semaverin en önemli yanı sıcak tutma özelliğine sahip olması. Yani bu özellik sayesinde annenizi sürekli mutfağa gidip ‘çayın altında su kaldı mı, dibi yanmasın’ derdinden kurtarabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliğine de sahip olan bu semaver ile annenizin akşamları televizyon karşısında çayın suyu bitti mi derdi olmadan keyiflice dizisini izlemesini sağlayabilirsiniz.

ARCELIK-K-3285-C-1800-W-Semaver-Beyaz

Annenize tatil hediyesi…
Havalar ısındı ve dolayısıyla yaz tatili için de planlar yapılmaya başladı. Anneniz için bu anlamlı günde yaza yönelik güzel bir hediye tercih edebilirsiniz. Epilasyon aletinin kadınlar için en güzel olabilecek hediyelerin başında geldiğine emin olabilirsiniz. Rowenta’nın EP9351 modeli güzel bir tercih olabilir. Ürünün özelliklerine gelince; en dikkat çekici özelliği ıslak ve kuru kullanım özelliğine sahip olması. Ayrıca ürün suyun içinde kullanılabilen hidromasaj başlığına da sahip. 360 derece dönebilen özel peeling başlığı da annenizi mutlu edecek bir özellik. 40 dakika kablosuz kullanım sunan bu cihaz, 3.2 cm ekstra geniş epilasyon başlığına da sahip. Hassas bölgeler için özel daraltıcı başlığı da bulunan epilasyon cihazının acı önleyici sistemi de kadınların korkulu rüyası acıyı ortadan kaldırıyor.

ROWENTA-EP9351-AquaPerfect-Soft-Epilasyon-Aleti

Ütü yapmayı sevmeyenler için…
Kadınların en sevmediği ev işlerinin başında ütü geliyor. “Ben ütü yapmayı seviyorum” diyen kadınların sayısı da iki elin on parmağını geçmeyebilir. Eğer anneniz de ütü yapmayı sevmiyorsa ona bu işi keyifle yapmasını sağlayacağınız bir ütü hediye edebilirsiniz. Tek dokunuşla 3 farklı ütüleme seçeneğine sahip olan Tefal’in Express Auto Control GV7761 buhar kazanlı ütü modeli, en hızlı ve en mükemmel ütüleme imkanı sunuyor. Ütü yapanlar bilir, ütülerin altı bazen leke tutabiliyor. Tefal’in bu akıllı ütüsü uzun ömürlü kayganlık için kendi kendini temizleyebilen ütü tabanına sahip.

TEFAL-Express-Auto-Control-GV7761-2000-W-Buhar-Kazanlı-Ütü

Çıkması zor lekeler artık zor değil
Ev işlerinin en yorucu kısmı da temizlik. Temizlikten keyif alıyorum deseniz bile bir yerden sonra kesinlikle yorulduğunuzu hissediyorsunuz ve performansınız düşebiliyor. Temizlik sonrası da genelde bel ağrılarıyla geçiyor ve erkenden yatma ihtiyacı hissedebiliyorsunuz. Annenizi daha fazla yormamak isterseniz buharlı bir temizleyici hediye etmek isteyebilirsiniz. Arçelik’in K 7800 modelindeki buharlı temizleyici, çıkması zor lekeleri çıkarmak için süper bir tercih olabilir. Örneğin tost makinesi, tava, tencere gibi ürünlerde buharlı temizleyici oldukça işe yarayabilir.

ARCELIK-K-7800-1800-W-Buharlı-Temizleyici

Annenizin beli bükülmesin
Evde temizlik yaparken kullanılan en önemli ürünlerden biri de elektrik süpürgesi. Ne kadar güçlü, kuvvetli ve bir o kadar da teknolojik bir cihaz olursa hem siz daha az yorulursunuz hem de evinizi temizlemek bir o kadar kolay olur. Annelerimizin beli daha bükülmesin derseniz, Homend’in Greenpiece 1208 modelindeki elektrik süpürgesini tercih edebilirsiniz. Yüzde 30 düşük enerji harcayan bu modelin hızı ayarlanabiliyor, torbası kolayca yerleştirilebiliyor ve toz haznesi dolduğunda size bunu gösterebiliyor.

HOMEND-Greenpiece-1208-1600-W-Torbalı-Elektrikli-Süpürge

Annenizin mutfaktaki arkadaşı
Anneler hayatımızın en değerli varlıkları olduğu gibi mutfakların da en değerlileri… Bir pastanede poğaça yediğimizde ya da bir restoranda güzel bir börek denediğimizde ‘anne eli değmiş gibi’ demiyor muyuz? Siz de annenizin mutfakta lezzetlerine lezzet katmasını istiyorsanız, Homend’in 2802 Functionall 700 Watt Blender’ını tercih edebilirsiniz. 1.5 litre hacimsel kapasiteye sahip bu ürün, annenizin de mutfaktaki en iyi arkadaşı olacak.

HOMEND-2802-Functionall-700-Watt-Blender

Cevap bırakın