Anneler günü için en güzel hediye önerileri

0

Bütün dünyayı etkileyen koronavirüs pandemisi nedeniyle zor zamanlar geçiriyoruz. Ancak pandeminin en büyük zorluğunu anneler yaşıyor.  Bir taraftan hastalık bulaşma kaygısı, diğer taraftan evdeki işler ve sorumluluklar, çocukların online eğitimi ve sosyalleşmesi gibi konular annelerin karşılaştığı zorlukların başında geliyor. Bu hafta, hayatımızdaki en özel insan olan annelerimiz için onları mutlu edecek ve birkaç saatliğine de olsa rahatlatacak Anneler Günü hediye önerilerimi yazdım.

Bırakın evi robot süpürge temizlesin

Koronavirüs salgını ile birlikte maske, mesafe ve temizlik kuralı hayatımızda oldukça önemli bir hale geldi. Artık hem kişisel hijyenimiz, hem de evimizin temizliği için uzun saatler harcıyoruz. Bu süreçte anneniz için güzel bir hediye almak isterseniz tavsiyem kesinlikle robot süpürgelerden yana olur! 

XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas Beyaz

Anneniz için işe yarar ve pratik bir hediye arıyorsanız XIAOMI robot süpürgeler imdadınıza yetişiyor. Mi Robot Vacuum Mop Pro. ile tek hamlede evinizi temizlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Siz sadece Mi Home uygulamasından temizlemek istediğiniz yeri seçin, robot süpürgeniz haritalandırma yapıp seçtiğiniz odaları temizlesin. İlk temizlikten sonra süpürgeniz odaları tanımlayacak ve kaydedecektir.   Dilerseniz süpürme ve silmeyi de aynı anda yapabilirsiniz. Bırakın temizliği robot süpürgeniz yapsın, siz annenizle birlikte olduğunuz anların keyfini çıkarın!

Diğer robot süpürge modelleri için tıklayın 

Arzum OKKA Minio kahve makinesi
Arzum OKKA Minio kahve makinesi

Annenize okkalı bir Türk kahvesi ısmarlayın!

Tabii kapanmanın yaşandığı şu günlerde annenize verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi de Arzum OKKA Minio kahve makinesi! Evinizin balkonunda oluşturacağınız kafe ambiyansı ile annenizle karşılıklı kahve keyfi yapabilirsiniz. 

Arzum OKKA Minio, IntelBrew taşma önleyici sistem ve ağır ateşte ideal pişirme özellikleri ile göz dolduruyor. Ayrıca yıkanabilir cezbesi temizlik açısından oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Ayrıca sesli uyarı sistemi de Arzum Minio’nun özellikleri arasında yer alıyor. Tek seferde 4 fincan kahve yapabileceğiniz bu maharetli kahve makinesi, özellikle çekirdek aileler için oldukça ideal.

 

 


Kuaför keyfi evinize gelsin

Pandemi günlerinde artık birçok işimizi kendimiz yapıyoruz, buna saç kesimi ve bakımı da dahil!.. Ancak evde yapacağımız kişisel bakımlar ve daha iyi bir görünüm hepimize iyi gelecektir. Özellikle tam kapanma günlerinde özbakımı ihmal etmemek, hem annelerimizi hem de bizleri depresyona girmekten koruyacaktır. Bu zorlu zamanlarda ruhsal olarak iyi hissetmek için birbirinden yetenekli saç şekillendiriciler imdadımıza yetişiyor!

BABYLISS ST391E Salon Straight 235 Saç Düzleştirici ile saçlara şekil vermek oldukça pratik. 235 dereceye kadar hızlı ısınma özelliği ve 6 farklı ısı ayarıyla saçları şekillendirmek oldukça pratik. Özellikle düşük ısı ayarında saçlarınızı şekillendirme imkanı saç şekillendiricinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

 

FUJIFILM INSTAX Mini 11 Bundle Box Anlık Kamera Pembe
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Bundle Box Anlık Kamera Pembe

 Güzel anılarınızı ölümsüzleştirin 

Rengarenk FUJIFILM Instax fotoğraf makineleri ile karantina günlerinizi renklendirin!..  Hayatımızın dijitalleşmesi ile birlikte artık fotoğraflarımızın baskısını almıyor, anılarımızı telefonumuzun galerisinde tutuyor veya sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Hayatımızdaki en özel insanla geçirdiğimiz en güzel dakikaları FUJIFILM INSTAX Mini 11 Bundle Box Anlık Kamera ile ölümsüzleştirebiliriz.

Cevap bırakın