Anneler Günü için Teknolojik Hediye Seçenekleri

0

Anneler günü yaklaştı. Herkesin en kıymetlisi olan annesini sevindirmek onu her daima andığını hatırlamak için harika bir zaman. Bir de onun beğeneceği bir hediye ile bu özel günü daha da anlamlandırmak mümkün. Biz de bu yazımızda annelerin hoşuna gidebilecek ürünleri listeledik.

anneler günü
Anneler Günü için kahveyi siz hazırlayın

Anneler Günü Mis Gibi Kahve için Braun KF560

Fiyat ve performans ürünü olarak karşımıza çıkan bu filtre kahve makinesi optibrew ismi verilen bir özellik ile kahvenin tadını ve aromasını bozmadan kahve hazırlamayı hedefliyor. Bulaşık makinesine giren parçaları ile birlikte kullanım ve temizliği kolay olan bu ürün her eve ve anneye yakışır. Ürünü indirimli fiyatıyla 269 liraya bu adresten temin edebilirsiniz.

JBL Clip 3

Boyutundan beklenmeyecek kalitede ses veren JBL Clip 3 farklı renk seçenekleriyle her tarza uyumlu bir ürün. Bir şarj ile 10 saat şarkı çalabilen JBL Clip 3 aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahip olduğu için her yerde kullanılabilir. Bluetooth ile telefon bağlantısı kurup görüşmeleri de yapabilirsiniz. Ürüne 329 liraya bu adresten ulaşabilirsiniz.

anneler günü
Anneler Günü fotoğrafınızı birlikte çekin ve sonucu anında görün

Fujifilm Mini 9 Box

Polaroid heyecanını hiç yaşadınız veya merak ettiniz mi? Şipşak fotoğraf nostaljisini rahatlıkla yaşayabileceğiniz bu setin içerisinde hem makine, hem film hem de albüm bulunuyor. Özellikle fotoğrafların dijital bir çöplüğe dönüşmesi yerine bu şekilde kalıcı ve çok daha anlamlı hale gelmesini düşünüyorsanız ilk kareyi annenizle selfie çekin ve sonra kontrolü ona bırakın. 150 liralık bir indirimle 549 liraya inen Mini 9 Box için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi Amazit A1914 GTS Akıllı Saat

Anneleri akıllı saat ile tanıştırmaya hazır mısınız? 14 güne varan pil ömrü, su geçirmez özelliği, spor modu, nabız ölçme gibi özelliklerle donatılmış bu akıllı saat annenizin kendini daha iyi gözlemlemesine yarayabilir. Değiştirilebilir ara yüzü, ince metal kasası ile ürün hem şık hem de işlevsel. 799 liraya bu adresten satın alabileceğiniz ürünün farklı renk seçenekleri mevcut.

Anneler günü hediyesi olarak daha farklı bir seçenek düşünüyorsanız bu adresi ziyaret etmeyi unutmayın.

Cevap bırakın