Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelAnne eli değmiş gibi

  Anne eli değmiş gibi

  Annelerimizin yaptığı yemeklerin lezzetini hiçbir şeye değişemeyiz. Yarın Anneler Günü. Eğer annenize henüz bir hediye seçme girişiminde bulunmadıysanız ona mutfakta anne eli değmiş gibi harikalar yaratabileceği birkaç ürün satın alabilirsiniz…

  anne

  Anne elinden çıkan muhteşem lezzetler

  Yemek yemek hepimiz için ayrı bir keyif, hepimiz bunu kabul edelim. Tabii burada yapılan yemeklerin lezzetli olması da çok önemli bir faktör. En çok sevdiğimiz lezzet de çocukluğumuzdan beri alışkın olduğumuz annelerimizin yemekleri. ‘Anne eli değmiş gibi’ cümlesinin de hepimiz için ayrı bir anlamı var şüphesiz. Gittiğimiz her yerde yediğimiz yemeğin lezzetinin annemizin yaptığı yemeklerin lezzetine benzemesini istiyoruz. Yarın Anneler Günü. Belki annenize size daha lezzetli yemekler yapması için mutfakta kullanabileceği bir hediye alabilirsiniz.

  Akıllı pişirici ile enfes tatlar

  Fakir Hausgeräte’nin yeni akıllı pişiricisi Guvech, Anadolu’nun geleneksel güveçte pişirme tekniğini modern bir yorumla mutfaklara getiriyor. Geleneksel güveçte pişirme yöntemi esas alınarak tasarlanan 5 litre hazneli Fakir Guvech, hem yemeğin lezzeti ve aromasını kaybetmemesini hem de daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Cihaz, Türkçe menüsünde yer alan 20 farklı çeşit otomatik pişirme programı, geniş LED ekranı ve dokunmatik paneli ile pratik kullanım sağlıyor. 170 dereceye kadar ısı ayarı olan Fakir Guvech ile sağlıklı ve lezzet tek tuşla sofranıza geliyor. Fakir Guvech’in en dikkat çekici özelliklerinden biri, içerisine tüm malzemeleri koyup gecikmeli başlatma özelliğiyle istenilen zamanı ayarladığınızda, yemeklerin otomatik olarak pişmeye başlaması. Ürünün ayrıca 24 saat sıcak tutma özelliği de var. Güveçten kızartmaya, tandırdan sotelemeye, kavurmadan buharda pişirmeye, haşlamadan fırınlamaya modern ve geleneksel pişirme tekniklerini tek üründe birleştiren Fakir Guvech ile annenizin hazırlayacağı leziz yemekler damaklarda iz bırakacak.

  FAKIR GUVECH Çok Programlı Pişirici ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Annenizin mutfağına renk katsın

  Anne elinden çıkmış lezzetlerin yapılması için en gerekli mutfak gereçlerinden biri de mikser. Burada size Arzum’un Crust Mix Stand mikserini size önerebiliriz. Eliptik çırpma, karıştırma, yoğurma özelliğiyle ideal kıvamı en zahmetsiz ve hızlı şekilde yakalamanızı sağlayan mikser ile anneniz, muhteşem lezzetler yaratacak. 4,5 litrelik çelik kasesi, 8 kademeli hız ayarı ile profesyonel kullanıma uygun Arzum Crust Mix Stand Mikser, sıçramalara karşı koruma kapağı ile de annenize temiz kullanım rahatlığı yaşatacak. Mikser, nar kırmızı rengiyle annenizin mutfağına renk katacak.

  ARZUM AR1069 Crust Mix 1000 Stand Mikser ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Annenizin mutfaktaki yardımcısı

  Arnica Prokit 444 Plus Kompakt Mutfak Robotu, annenizin lezzetli yemekler hazırlaması için mutfaktaki en büyük yardımcısı olacak. 3 farklı hız kademesine Arnica Prokit 444 Plus Kompakt sayesinde anneniz, çırpma, doğrama, parçalama ya da karıştırma gibi işlemleri tek bir mutfak robotu ile elde edebilir, ihtiyacına göre ayarlamalarını yapabilir. Beyaz renk seçeneğiyle birlikte gelen model, 1.5 lt kapasiteli blender kabı ve 1.5 lt kapasiteli çok amaçlı haznesi ile annenizin oldukça işine yarayacak. Yeşillikler, et parçaları, meyve kokteylleri ya da farklı içecekler için annenizin kolaylıkla başvurabileceği ürün, rendeleme diskleri ile de yiyeceklerin istenilen ölçülerde bölünmesine yardımcı olur. 800 Watt motor gücü ile mutfaktaki işlerin hızlı ve etkin bir şekilde bitirilmesine yardımcı olacak Arnica 444 Plus Kompakt mutfak robotu, aynı zamanda otomatik emniyet sistemi ile birlikte geliyor.

  ARNICA Prokit 444 Plus 800W Çok Fonksiyonlu Mutfak Robotu ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN