Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAnker’den yeni nesil taşınabilir şarj cihazları

  Anker’den yeni nesil taşınabilir şarj cihazları

  Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, yeni nesil taşınabilir şarj cihazlarıyla laptop, tablet, telefon ile kulaklıkları, hızlı ve güvenli şekilde şarj etmek isteyenlerin yanında.

  Uzun yaz tatilinin ardından yazlıkçıların evlerine dönmesi ve okulların da açılmasıyla şehrin gündelik koşuşturmacası yeniden başladı. Çalışanlar işlerinin, öğrenciler okulun yoğun temposuna geri döndü. Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, bu yoğun tempoda birbirinden fonksiyonel taşınabilir şarj cihazlarıyla laptop, telefon, tablet ile kulaklıkları, hızlı ve güvenli şekilde şarj etmek isteyenlerin yanında. Dünyanın yetkili pazar araştırma kuruluşu Euromonitor International’ın perakende satış istatistiklerine göre, geçen yıl dünyanın 1 numaralı şarj markası seçilen Anker, her ihtiyaca uygun, farklı kapasitelere sahip taşınabilir şarj cihazı seçenekleri sunuyor. Anker, 347 Taşınabilir Şarj Cihazı (PowerCore 40K), 325 Power Bank (PowerCore 20K II) ve 323 Power Bank (PowerCore 10K II) ile enerjinizi ister işe giderken ister yolda, ister okulda, dilediğiniz yer ve zamanda tekrar yenileyebilir, yaşamın hızına yetişebilirsiniz.

  Anker 347’nin yüksek kapasitesiyle kısa sürede şarj imkânı

  Kompakt boyutları ve üstün özelliklere sahip taşınabilir şarj cihazlarıyla fark yaratan Anker, ‘Gücüm hiç bitmesin’ diyenler için 347 Taşınabilir Şarj Cihazını (PowerCore 40K) sunuyor.  Anker 347, Yüksek Hızlı Şarj özelliğiyle zamandan kazanmanızı sağlıyor. iPhone’u sadece 28 dakikada yüzde 53’e kadar şarj edebilen yüksek hücre kapasitesine sahip Anker 347, dört giriş için güç özelliğindeki 2 USB-A ve 2 USB-C portuyla donatılmış biçimde, dizüstü bilgisayar, telefon, tablet ve kulaklıkları kısa sürede şarj ediyor. Ürünün Power Delivery özelliği, şarj teknolojisini destekleyerek tüm bu cihazların sorunsuz şekilde çalışmasına imkân tanıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN