Anker’den 2 yeni model: EufyCam 2C ve Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor

0

Anker’in sunduğu yeni EufyCam 2C ve Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor, kentlerdeki mevcut güvenlik sorunlarına inovatif birer çözüm maiyetinde…

Kentlerin her geçen gün büyüdüğü, yaşam alanlarının kalabalıklaştığı günümüzde güvende hissetmek hepimizin en büyük ihtiyaçlarından biri… Kimimiz çocuklarımızın, evcil hayvanlarımızın güvenliğinden endişe ediyoruz, kimimiz evimizin, kimimiz ofisimizin… Yaşamı kolaylaştıran akıllı teknolojilere öncülük eden yenilikçi marka Anker’in sunduğu EufyCam 2C ve Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor güvenlik kameraları ile bu ihtiyaca yanıt veriyor.

EufyCam 2C Kablosuz Ev Güvenlik Kamera Sistemi 135 derecelik görüş açısı, yerleşik spot ışığı ile ayrıntılı gece görüş sistemi sayesinde; hem gece hem gündüz, iç mekânlarda ve açık havada kullanılabiliyor. Yaz aylarının yaklaştığı günümüzde tatil yörelerinde ilgi görmesi muhtemel. Canlı yayın özelliği de bulunan EufyCam 2C, görüntüleri 1080p HD kalitesinde kayıt edebiliyor.

Yapay zeka desteği ile dikkat çekiyor

Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor Güvenlik Kamerası, yapay zeka desteğiyle insanları ve evcil hayvanları tanıyabiliyor, istediğiniz kişiye ya da alana odaklanabiliyor. Son derece şık bir tasarımla geldiğini de belirtelim.

Yatay eksende 360 derece, dikey eksende de 96 derecelik açıda dönüş yapabilen cihaz, hareket algıladığı anda kayda başlıyor, istediğiniz takdirde size bildirim de gönderiyor. Akıllı telefon entegrasyonu ile konforlu bir kullanım vadediyor.

Cevap bırakın