Anker PowerCore III Sense PD 10.000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Anker’in PowerCore III Sense taşınabilir şarj cihazı yüksek kapasitesiyle dikkat çekiyor

0

Şık tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Anker’in PowerCore III Sense PD 10.000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı, yüksek kapasitesiyle akıllı telefonunuzu birden fazla kez şarj edebilmenizi veya farklı cihazlarınızı şarj edebilmenizi sağlıyor. Oldukça ince ve hafif olan cihazı sadece çantanızda değil aynı zamanda ceketinizin ya da montunuzun cebinde de rahatça taşıyabiliyorsunuz.

Her ne kadar COVID-19 nedeniyle eskisi kadar rahatça seyahat edemesek de, seyahat ettiğimizde bize en faydalı olacak cihazlardan biri taşınabilir şarj cihazları. İçinde bulunduğumuz durum nedeniyle birçok restoran ve kafe gibi yerler ne yazık ki kapalı. Hadi şuraya gidip hem kahvemi içeyim ya da yemeğimi yiyeyim telefonumu da şarj edeyim diyemiyoruz. İşte bu noktada taşınabilir şarj cihazları imdadımıza yetişiyor. Bazen evde ya da işyerinde oyun oynarken eğlenceyi yarıda kesmemek için prize takıp şarj etmek yerine taşınabilir şarj cihazı kullanmak hem daha kolay hem de daha rahat olabiliyor.

Anker’in PowerCore III Sense PD 10.000mAh Taşınabilir Şarj Cihazına yeniden gelirsek, gerçekten güçlü bir cihaz ve yeni nesil akıllı telefonları iki defa şarj edebilecek bir kapasiteye sahip. Cihazla ayrıca iPad Pro gibi büyük ekranlı tabletler dahi rahatlıkla şarj edilebiliyor. Cihaz USB-C portundan 18 W güç sağlıyor. Eski cihazların şarjı için kullanılabilen USB-A portu ise 12 W’a kadar güç sağlayabiliyor. Cihazı ben genellikle iPhone 11’le birlikte kullandım. Bazen aynı anda hem iPhone hem de Huawei P20 Pro’yu şarj ettim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Cihazın tam olarak şarj olması ise yaklaşık 4,5 – 5 saat sürüyor. Cihazın siyah, kırmızı, pembe ve mavi olmak üzere farklı renk seçenekleri bulunuyor.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve satın almak için buraya tıklayın.

Cevap bırakın