Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı ile tanışın

0

Yazın yaklaşması ile birlikte alınan kilolara veda etmenin zamanı geldi. Diyet, egzersiz ve sağlıklı beslenme derken kiloları istenilen seviyelere çekmek için çalışmalar başladı bile…

Oluşturacağınız bu rutinde sizin en büyük destekçiniz ise Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı olacak! Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı, yalnızca zayıflamak için değil, aynı zamanda farklı değerleri ölçümleyebildiği için günlük sağlık rutininize de katkı sağlıyor.

Pandemi dolayısıyla her zamankinden daha fazla evlerde vakit geçirdiğimiz ve kilolara dikkat edemediğimiz günlerin ardından yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo verme dönemi başladı. Vücutları eski formlarına döndürmek için kimisi spor salonlarına yazıldı kimisi evleri spor salonlarına dönüştürdü. Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı, tam da bu dönemde kilo verme rutininize akıllı bir dokunuşta bulunarak, sağlıklı yaşam ve diyet takibine yeni bir boyut kazandırıyor. Üstelik yalnızca kilo da değil, 12 farklı hassas ölçümle birlikte vücuttaki yağ, kas, kemik, su ve kütle oranlarını da ölçen bu akıllı tartı, detaylı bir vücut kitle analiziyle hem kilonuzu kontrol etmenizi sağlıyor hem de vücudunuzun ihtiyacını ya da fazlalığını gözlemlemenizi sağlıyor.

Vücudunuzu daha yakından tanıyın

Anker Eufy BodySense Akıllı Bluetooth Tartı, birden fazla uygulamayla kolayca entegre olabiliyor. EufyLife, Apple Sağlık ve Google Fit ile senkronize olabilen akıllı tartı, sizi zahmete sokmadan size en kapsamlı raporları sunabiliyor. 12 farklı hassas ölçümüyle vücut yağ ölçümlemesinden vücuttaki su oranına, ideal kilo değerinizden vücuttaki kas oranına kadar pek çok detaya yer veren güncel ve modern bir arayüze sahip EufyLife uygulamasıyla, vücudun değerlerini günlük, haftalık ve aylık olarak karşılaştırmalı takip etme olanağı veriyor.

Cevap bırakın