Aniden misafir gelirse

Aniden misafir gelirse

0

Yorgun bir günün ardından artık evdesiniz ve tam da ayaklarınızı koltuğa uzatıp dinlenme zamanı. Tam da bunu yaparken telefonunuz çalıyor ve en sevdiğiniz arkadaşlarınız size doğru yola çıkmış bile. Ne ikram edeceğim diye panik yapmayın. Aniden misafir gelirse diye sizlere birkaç pratik mutfak gereci önereceğiz…

aniden-misafir-gelirse

Aniden misafir gelirse ne yaparsınız?

İşten yorgun argın evinize döndünüz. Akşam yemeğinizi yediniz ve sofrayı topladınız. Tam dinlenme moduna geçmek için koltuğa ayaklarınızı uzattınız ki telefonunuz çalıyor. En sevdiğiniz arkadaşlarınız size uğramak istediğini söylüyor ve telefonu bir kere açtıktan sonra da maalesef geri çevirme şansınız yok. Hızlıca etraftaki dağınıklığı topluyorsunuz ve kendinizi mutfakta buluyorsunuz. Aniden gelen misafir için yapılabilecek en güzel ikram sıcak bir çay ya da mis gibi kokan bir kahve hiç şüphesiz ki… Ayrıca patlamış mısır da güzel bir alternatif olabilir. Hele ki bir waffle’a kimse hayır demez. Aniden misafir gelirse panik yapmayın. Bazı mutfak gereçleri bu gibi durumlarda hayatınızı kurtaracak.

Bu çaylar hep taze

Aniden misafir gelirse yapabileceğiniz ilk ikramın başında çay geliyor. Arzum’un Heptaze Çay Makinesi pratik kullanımı ile büyük kolaylık sağlıyor. Ürün, kolay kullanımının yanı sıra sahip olduğu renklerle de göz dolduruyor. Mürdüm, çelik ve nar renkleriyle mutfaklarda renk karnavalı esintisi yaşatıyor. Heptaze Çay Makinesi çift kullanımlı kapak tasarımı sayesinde su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor. 1,8 litre kapasiteli komple paslanmaz çelik su ısıtıcısı ve 0,8 litre kapasiteli komple paslanmaz çelik demliği sayesinde sağlıklı bir çay keyfi sunuyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra kablosuz kullanımı ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemiyle çay tiryakilerine güvenli bir kullanım vaat ediyor.

Arzum Heptaze Çay Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bir kahvenin 40 yıl hatırı var

Çayın yanı sıra aniden gelen misafire kahve de ikram edebilirsiniz. Philips’in Filtre Kahve Makinesi, aroma karıştırıcı özelliği ile cam sürahinin içinde eşit ve sürekli bir karışım sağlayarak, ilk fincandan son fincana kadar en lezzetli ve kıvamlı aromanın sunulmasını sağlıyor. Ayrıca kahve yatağına akan konsantre su akışı sayesinde kahve çekirdeklerinden de ideal lezzet elde ediliyor. Philips Filtre Kahve Makinesi, damlama önleyici özelliği ile tam öğütme demlenme tamamlanmadan önce bir fincan kahve almanıza olanak tanırken, döner filtre tutucu ile kahvenin kolayca doldurulmasını kolaylaştırıyor. Kahveniz hazırlandıktan 30 dakika sonra makine kendini otomatik olarak kapatarak hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de güvenli bir kullanım olanağı sunuyor. Kolay temizleme özelliği sayesinde filtre tutucu dahil olmak üzere tüm parçaları bulaşık makinesinde kolayca temizlenebiliyor.

Philips Filtre Kahve Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Patlamış mısırın da keyfi bir başka

Aniden misafir gelirse onlara yapabileceğiniz en pratik ikramlardan biri de patlamış mısır olabilir. Sohbet, muhabbet sırasında patlamış mısırın da keyfi bir başka olur. Goldmaster’ın Mısır Patlatma Makinesi, 3-5 dakika gibi kısa bir sürede oldukça lezzetli bir sonuç veriyor. Ayrıca hazne kapağını servis kasesi olarak da kullanabilirsiniz.

Goldmaster Mısır Patlatma Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Siyah, beyaz, muz…

Waffle sevenler ne demek istediğimizi anladı bile. Siyah çikolata, beyaz çikolata ve muzun karışımının yerini başka hiçbir lezzet tutamaz. Korkmaz’ın Mia Waffle Makinesi ile evde aniden gelen misafirlerinize bu lezzeti sunabilirsiniz. Eşit ısı dağılımı sağlayan, yapışmayı önleyen ve kolay temizlenebilen granit iç yüzeyi ile fark yaratan Korkmaz Mia Waffle Makinesi’nin el yakmayan özel tasarım kulpları ve ayarlanabilir ısı kontrolü de bulunuyor.

Korkmaz Mia Waffle Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın