Android’de kısa süreliğine ücretsiz 4 uygulama

0

Android’de kısa süreliğine de olsa tamamen ücretsiz olarak sunulan oldukça ‘yetenekli’ uygulamalar söz konusu. İşte o uygulamalardan bazıları…

Android platformu her zaman sürprizlerle dolu. Burası; zaman zaman ilgi çekmek için yüksek fiyatlı da olsa indirime gidilmeye, hatta tamamen ücretsiz halde sunulmaya varan çılgın aksiyonların merkezi adeta. Bu kapsamda kısa süreliğine de olsa tamamen ücretsiz olarak sunulan oldukça ‘yetenekli’ uygulamalar söz konusu. İşte o uygulamalardan bazıları…

KUNI

20.99 TL’den satışa sunulan uygulama, henüz belirtilmeyen bir süre için ücretsiz. Uygulamada fotoğrafların yanı sıra videolar da düzenlenebiliyor. 180’i aşkın filtrenin yer aldığı KUNI, sosyal medya paylaşımlarınıza renk katabilir.

Battery Bar

1.79 TL fiyata sahip olan uygulama, kısa süre için bedava. Bildirim çubuğunun özelleştirilmesi (örneğin kalınlığının artırılması, renginin değiştirilmesi) esasıyla pil seviyesinin daha proaktif şekilde kontrolü işlevi sunuyor.

Round Corners

Normalde 1.79 TL fiyatlı ama şu an için ücretsiz bir diğer uygulama da Round Corners. Köşeleri yuvarlak forma getiren uygulama, eğer güncel bir Android telefona sahip değilseniz adeta görüş kalitenize sınıf atlatıyor.

Deep Space 3D Pro

6,59 TL’den satılırken bir süreliğine ücretsiz olan uygulama, uzay meraklıları için biçilmiş kaftan. Canlı duvar kağıtları şeklinde gelen uygulama ile arka planınızı çok daha şık bir hale getirebiliyorsunuz.

Cevap bırakın