Android telefonlar için istenilen Netflix özelliği sonunda geldi

0

Saglığımızı korumak için evden çıkmadığımız günlerde akıllı telefonumuzda en çok kullandığımız uygulamalar arasında Netflix kendisine yer buldu. Akıllı telefonlardaki izleme deneyimi genel olarak tatmin edici olan Netflix Android telefonlar için yeni özelliğini duyurdu. Kullanıcılar artık daha rahat içerik izleyebilecek.

Netflix Android telefonlar için yeni özelliğini duyurdu

Android kullanıcılar için Netflix yeni özelliğini karşımıza çıkardı. Yeni özellik ile beraber kullanıcılar herhangi bir şey izlerken ekranın dokunmatik özelliğini kilitleyebilecek. Böylelikle izleme sırasında elinizin yanlışlıkla ekrana dokunması sonucunda, izleme deneyimiz bozulmayacak. Kullanıcıların akıllı telefonunda izleme sırasında ekrana dokunması ile sinir bozucu durumların ortaya çıktığını düşünürsek, çoğu kullanıcı için bu özellik işe yarayacak.

Ekranın sol alt kısmında bulunan ekran kilitleme özelliği ile aslında dokunmatik özelliği kilitlenecek. Ekran kararmayacak ancak herhangi bir yere dokunulduğunda film veya dizinin oynatılması da etkilenmeyecek. Kullanıcılar bu özelliği devre dışı bırakmak istediklerinde ise ekranın kilidi açmak için ayrılan yerine dokunması yeterli olacak.

Kısacası gelen yeni güncelleme ile Netflix izleme deneyimi sırasında yanlışlıkla ekrana dokunup, izlediğimiz içeriği ileriye veya geriye sarma hatta en başa alma günleri geride kalacak.

Cevap bırakın