Android telefonlar için hayat kurtaran özellik geliyor!

0

Android işletim sistemi her yıl yeni bir hale bürünüyor. Bu yılki yeni işletim sisteminin adı Android 11 olacak ve Android 11 ile güncellenen telefonlar birçok yeni özelliğe kavuşacak. Android 11 özellikleri ile beraber yaptığınız bir hatayı geri döndürmek mümkün olacak.

Android 11 özellikleri karşımıza çıkmaya başladı

Android 11 hakkında şu ana kadar ortaya çıkmış çok fazla bir bilgi yok. Ancak bazı Android cihazlar şimdiden Android 11 Beta sürümü indirme şansı elde etmiş durumdalar. Yavaş yavaş Android 11 hakkında tüm detaylar belli olmaya devam ederken ve kullanıcılar Android 11 Beta’yı telefonlarına kurmaya devam ederken gelen bir haber birçok kişiyi sevindirdi. Android 11’in gelmesi ile beraber, kullanıcıların karşısına çöp kutusu özelliği çıkacak.

Fotoğraflar uygulamasında sildiğimiz fotoğrafları geri çevirebiliyorduk. Sildiğimiz fotoğraflar çöp kutusunda 30 gün boyunca kalıyor, bu sürenin ardından ise tamamen siliniyordu. Android 11 ile beraber bu özellik telefonun dosyalar uygulamasını da gelecek. Dosyalar uygulamasından sildiğiniz dosyalar geri alabileceksiniz. Ayrıca bazı uygulamalar da bu işlevselliklere sahip olabilecek.

Cevap bırakın