Android Pie güncellemesini alacak olan Realme modelleri açıklandı

0

Realme, Android 9.0 Pie güncellemesini alacak nihai modellerini açıkladı.

Kendi ülkesinde çıkardığı uygun fiyatlı telefonlar ile Xiaomi ve Oppo gibi firmaları zorlayan Realme, Android 9.0 Pie güncellemesini alacak olan modellerini açıkladı. İşte Android Pie güncellemesini alacak olan Realme modelleri!

Son 3-4 yıl içerisinde Çinli firmalar Android telefon pazarında önemli rol oynamaya başlamıştı. Güney Koreli firmalarla rekabet eden Çin menşeli firmalar arasında Realme de yer alıyordu. Ülkemizde pek bilinmeyen ancak kendi ülkesi yani Çin’de uygun fiyata sunduğu yüksek performanslı telefonları ile dikkat çekmeyi başaran Realme, nihayet donanımın yanında yazılıma da ağırlık vermeye başladığını açıkladı.

İşte Android Pie alacak olan Realme modelleri…

Realme, geç de olsa Android 9.0 Pie güncellemesini alacak olan modellerini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre; Nisan ayı içerisinde Realme 1, Realme U1 ve Realme 3 modelleri Mayıs ayında ise Realme 2, Realme 2 Pro ve Realme C1 modelleri Android Pie güncellemesini alacak..

Haziran ayı içerisinde ise; Realme 1, Realme 2, Realme C1, Realme Pro ve Realme U1 modelleri Android Pie güncellemesiyle tanışacak.

Önümüzdeki yıllarda Türkiye pazarına girip, Huawei, Honor, Oppo ve Xiaomi gibi devlere rakip olacağını düşündüğümüz Realme, bakalım Android 10 Q güncellemesi için elini çabuk tutabilecek mi?

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun akıllı telefon  modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın