Android Pie güncellemesi alacak HTC modelleri belli oldu

0

Google’ın kısa bir süre önce kullanıma sunduğu Android Pie işletim sistemi, akıllı telefon sahipleri arasında büyük bir heyecan uyandırdı. HTC kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. Android Pie güncellemesi alacak HTC modelleri resmiyet kazandı.

Android Pie güncellemesi

Android Pie güncellemesi alacak HTC modelleri belli oldu

HTC, en yeni Android işletim sistemini hangi modellerine sunacağını açıkladı.  Android Pie güncellemesi alacak HTC modelleri ortaya çıktı.

Google’ın 9.0 sürüm numaralı işletim sistemi Android Pie için güncelleme haritası, geriye dönük olma konusunda çok fazla cihazı kapsamayacak.

Ortaya çıkan bilgiye göre, geçtiğimiz yıl pazara sunulan HTC U11, HTC U11+ ve Android One cihazı olan HTC U11 Life modelleri Android P sistemi alacak. 2018 yılında çıkan HTC U12+ modeli, bu güncellemeyi zaten alacaktı. Böylece, HTC’nin ürettiği 4 telefon modelinin, en güncel Android sürümüne kavuşacağı resmen açıklanmış oldu.

Diğer HTC modelleri için henüz bir açıklama yapılmaması da ilginç bir gelişme. Adı geçen modellerin, güncellemeyi ne zaman alacağı da henüz bilinmiyor.

Cevap bırakın