Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiAndroid için Skype’a video kaydetme özelliği geldi

  Android için Skype’a video kaydetme özelliği geldi

   

  skype

  Skype, Android platformunda en çok kullanılan araçlar arasında. Bir modern iletişim uygulaması ve normal çağrılardan animasyonlu mesajlara ve videolu iletilere kadar çok sayıda farklı metoda da olanak tanıyor. Son dönemde yenilikleri ile adından söz ettiren Skype, Android için gelen son güncellemesi ise özellikle duygusal kimselerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor…

  Güncelleme beraberinde mesajlaşma uygulamasında gelen videoları galeriye kaydedebilme özelliği dikkat çekiyor. Böylelikle Skype kullanan kimseler açısından önem verilen anıların korunmasının önü açılmış oluyor.

  Versiyon 6.11 ile gelen güncelleme sonrasında kullanıcılar, videoları rehberlerine aktarabiliyorlar. Skype, konuya ilişkin açıklamada; ‘kaydetmek ya da saklamak istediğiniz unutulmaz bir video mesajı aldığınızda, telefonunuzun fotoğraf galerisine kaydetmek için sadece üzerine dokunun’ diyor. Oldukça pratik. Böylelikle videoların arşivlenip sonra yeniden izlenebilmesi sağlanıyor.

  Video mesajlarını kaydetme özelliğinin yanı sıra Android için Skype uygulamasında kullanıcılar artık mesajları okundu olarak işaretleme veya bildirimlerin sesini kısma gibi pratik ve kullanışlı bir dizi yeniliği de deneyimlemeye başlayabilirler. Skype güncellemesi için Play Store’a tıklayabilir ve gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN