Android Go ailesine yeni üye: Samsung Galaxy J4 Core

0

Samsung, Android Go modellerine bir yenisini daha ekledi. Teknoloji şirketi tarafından resmi tanıtımla pazara sunulan yeni model Samsung Galaxy J4 Core ismini taşıyor.

Samsung Galaxy J4 Core Özellikleri

Google’ın 1GB ya da bunun altında düşük RAM kapasitesi bulunan akıllı cihazlar için sunduğu Android Go işletim sistemli modelleri, düşük fiyat aralığında ve aynı zamanda kullanışlı özelliklere sahip akıllı telefonlar şeklinde. Söz konusu versiyon içerisinde Google Go, Assistant Go, YouTube Go, Gmail Go gibi uygulamalar yer alıyor. Uygun fiyat aralıklarında Android deneyimini için bu modeller oldukça ideal.

Samsung Galaxy J4 Core, Galaxy J2 Core serisinin devam modeli. Tasarım olarak sade bir tarza sahip olmasının yanında 3 farklı renk alternatifi ile üretilen model, ekranında standart kalınlıkta çerçeve bulunduruyor. Ayrıca herhangi bir “Home” butonuna sahip olmadığını da belirtelim.

6 inçlik ekrana sahip…

Samsung Galaxy J4 Core modelinin TFT özellikli ekran boyutu 6 inç. Mevcut ekran çözünürlüğü 1480×720 piksel. Orta seviye performans sağlayan bir işlemciyle geliyor. Yine Galaxy J4 Core’un RAM kapasitesine baktığımızda 1 GB olduğunu görüyoruz. Modelin depolama alanı ise 16 GB. Önde 5 megapiksel ve arkada 8 megapiksel çözünürlükte olmak üzere iki ayrı kamera bulunduruyor. Bataryası 3300 mAh olan J4 Core, Android 8.1 Go Edition önyüklü geliyor.

Piyasaya ne zaman sürüleceği henüz belli olmayan modelin ilgi görmesi bekleniyor.

Cevap bırakın