Android Cihazlar için Video Uygulamaları

0

Yaratıcılığınızı yansıtabileceğiniz, pratik ve kullaştı bu video uygulamaları ile benzersiz çalışmalar ortaya koymaya ne dersiniz?

Android cihaz kullananların favorisi olmaya aday uygulamaları yazımda bulabilirsiniz.

Video, özellikle sosyal medyada çok büyük bir ilgi odağı haline geldi. Düz metin ve statik görsellerin yerini hareketli videolar ve gif’ler aldı.

Etkisi her geçen gün artış gösteren videolar, Twitter, Facebook ve Instagram’daki stratejinizin bir parçası olarak, içeriğinizin geri kalan kısmı ile orantılı paylaşılacak şekilde ayarlanmalı.

Android Cihazlar için Video Uygulamaları

İhtiyaçlarınıza uygun olarak seçip kullanacağınız her uygulama mobil hayatınızda fark yaratır.

İşte diğer paylaşımlar arasından sıyrılarak öne çıkacak ve android telefonlar ile benzersiz videolar yapmanızı kolaylaştıracak video uygulamaları.

 

Android Cihazlar için Video Uygulamaları

Time Spirit

Hızlandırılmış veya yavaş akış videoları çekmek istiyorsanız bu uygulamayı çok seveceksiniz. Birden fazla video çekimini birleştirmek için de kullanabileceğiniz Time Spirit, uzun çekimlerinizde otomatik olarak ekranı karartarak pil tasarrufu sağlıyor.

 

PowerDirector

Apple’ın iMovie’sine benzer özellikte bir uygulama ihtiyacı duyuyorsanız PowerDirector’ı denemelisiniz. Efekt zengini bu uygulama üzerinden hızlı çekim yapmak da mümkün kılınmış.

 

Gimphy Cam

Komik videolar ve .gif’ler yükselen trend. Gimphy Cam ile önceden belirlenmiş şablonlar veya kendi çektiğiniz fotoğraflar üzerinden komik çalışmalar hazırlayarak, gif’e dönüştürebilirsiniz.

 

Animoto

Biraz daha fonksiyonlu bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız Animoto’yu tercih edebilirsiniz. Görüntülerinizde efekt kullanmanız gerekiyorsa ve genel olarak düzenleme yapmalıysanız bu uygulamanın seçenekleri oldukça bol. Düzenlemelerin bir kısmını ise uygulama üzerinden otomatik olarak kullanımınıza sunuluyor.

 

FxGuru: Movie FX Director

Videolarınıza Hollywood tarzı özel efektler eklemek isterseniz gençlerin favorisi olan bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz. Heyecanlı aksiyon sahnelerinden nefes kesici korku ve bilim kurgu sahnelerine kadar çok geniş bir görsel efekt yelpazesi bulunan uygulama, dilediğiniz video bölümünüzün atmosferini pekiştirebilmeniz için 24 Sinematik filtre ile birlikte geliypr

 

Android Cihazlar için Video Uygulamaları

Dubsmash

Videolarınız için eğlenceli dublajlar yapmak isterseniz Dubsmash ile harikalar yaratabilirsiniz. Uygulama sayesinde dudak senkronizasyonu sağlayabileceğiniz videolar hazırlamak çok kolay. Sevilen karakterlerin sesleri, ünlü film diyalogları, eğlenceli müzikaller ve çok daha fazlasının bulunduğu zengini bir ses kütüphanesi bulunan uygulamanın çıkartma ve efekt konusunda da iddialı bir arşivi var.

 

MagoVideo

MagoVideo ile video çalışmalarınıza dokunmatik sihirli efektler, çıkartmalar, emojileri, renkli metinler, çerçeve ve müzik ekleyebilirsiniz. Sadece GIF veya Slayt gibi özel videolar da yapabileceğiniz bu uygulama oldukça renkli ve kullanımı çok basit.

 

PocketVideo

PocketVideo, video bloglama – vlogging için kullanıma sunulan ilk uygulama. Bu basit ama güçlü uygulamada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları bulabilirsiniz. 10 dakikaya kadar HD kalitede videolar hazırlayarak paylaşabileceğiniz uygulamanın portre desteği çok kullanışlı.

 

Wonder Video Editor

Wonder Video Editor, videolarınızı kırpıp düzenleme yapabileceğiniz, videolarınıza müzik, filtre ve efekt ekleyerek kişisel videolar haline getirebileceğiniz profesyonel bir video uygulaması. Uygulamanın içerisinde bulunan fantastik sinema filtreleri, çıkartmalar, vlog müzikleri ve film efektleri arşivi de oldukça zengin.

 

InShot 

Hem video hem de fotoğraf editlemek için kullanabileceğiniz uygulama ile “zaman çizelgesi özelliği üzerinden” videolarınıza metin, ses ve emoji senkronize etmek çok kolay. Montajı bol bir video çalışması yapacaksanız bu pratik ve basit uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

 

Video çekmek gözünüzü korkutmasın yalnızca bilgisayardan yapılabileceği düşünülen bazı işlemler, artık akıllı telefonlar üzerinden çok daha kolay şekilde halledilebiliyor. Daha fazla yaratıcılık ve özgünlük ile kalabalıkların arasından kolayca sıyrılmanızı sağlayacak bu uygulamalar ise mobil cihazların vazgeçilmezi olarak yerlerini koruyor.

 

Gördüğünüzde imrendiğiniz ve tekrar tekrar bakma isteği doğuran fotoğrafların gizli kahramanı olan “Fenomenlerin Favorisi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları” başlıklı yazıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Fenomenlerin Favorisi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

 

Cevap bırakın