Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiAndroid 6.0 hangi Samsung modellerine gelecek?

  Android 6.0 hangi Samsung modellerine gelecek?

  samsung_galaxy_s6

  Google adına 2015 yılının önemi büyük. Şirketin Android KitKat ve Android Lollipop işletim sistemi sürümlerinin devamında Android 6.0 Marshmallow için son viraja girilmiş durumda. SDK dosyaları üzerinden geliştiricilere final sürümünden önceki son versiyonu dağıtılan Android 6.0 kodlu işletim sistemi için merak edilen konulardan biri de dünya üzerinde yoğun şekilde kullanımda olan Samsung marka akıllı telefon ve tabletlerden hangilerinin en yeni mobil işletim sistemi sürümünü alacağı yönündeydi. Samsung’un son bir yıl içinde tanıttığı birçok cihazının Android 6.0 güncellemesi alacağı ortaya çıktı.

  Böylelikle Samsung’un aşağıda yer alan modellerin final sürümünün yayınlanmasının ardından kısa süre içinde en son Android versiyonunu alacağı belli oldu. İşte o Samsung modelleri…

  Samsung Galaxy Note 5

  Samsung Galaxy S6 Edge+

  Samsung Galaxy S6

  Samsung Galaxy S6 Duos

  Samsung Galaxy S6 Edge

  Samsung Galaxy Note 4

  Samsung Galaxy Note 4 Duos

  Samsung Galaxy Note Edge

  Samsung Galaxy Alpha

  Samsung Galaxy Tab A

  Ekran_Resmi_2015-08-21_17_49_49

  Güney Koreli teknoloji şirketinin Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ilk etapta alacak modelleri arasında şirketin düşük bir satış grafiği sergileyen Galaxy S5 modelinin olmaması dikkat çekti. Öte yandan S5 hariç tüm amiral gemisi modeller, güncelleme alacak gibi görünüyor. MediaTrend’i takip ederek yeni Android güncellemesine ilişkin son haberleri herkesten önce öğrenin. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN