Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerYazılımAndroid 5.0 Lollipop Lenovo modelleri ile buluştu

  Android 5.0 Lollipop Lenovo modelleri ile buluştu

  Lenovo_2BS90_2B

  Lenovo’nun son model akıllı telefonları Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile buluştu. Google’ın yeni işletim sistemi Android 5.0’ın Lollipop güncellemesi, Lenovo’nun yeni ürünleri VIBE X2, VIBE Z2 Pro, VIBE Z2, S90, P70 için devreye girdi.

  Hemen ardından Lenovo’nun S60, S850, S580, A328, A536 ve A319 modelleri Android 5.0’ın Lollipop uygulamasını kullanabilecekleri bildirildi. Android’in yeni güncellemesi Lenovo akıllı telefonların özelliklerine heyecan verici bir dizi özellik katarken, kullanımı kolaylaştıran uygulamaları ve animasyonlarıyla kullanıcıların hizmetinde olacak. Android Lollipop 5.0 yazılım tabanı ile birlikte Lenovo akıllı telefonlardaki mevcut performans da dikkate değer ölçüde gelişme gösteriyor.

  Lenovo_2BS90

  Google uygulamaları, Android 5.0’da üç farklı temel yenilik ile dikkat çekiyor. Oyun severlere de PC kalitesinde deneyim yaşatacak olan Android 5.0, Lenovo akıllı telefonların performansına artı katacak gibi gözüküyor. Performansı çok büyük oranda etkileyen tasarım tabanı işlemciyi yormadan kullanımda olan uygulamayı öne çıkartıp, arka planda çalışan diğer uygulamaları daha düşük performansa alarak hem telefon işlemcisini yormuyor hem de güç tasarrufu desteği ile telefonun daha sağlıklı çalışmasına yardımcı oluyor.

  İşleme son vermeden gelen aramayı cevaplama, kilit ekranında bildirimlerin silme ve okumasında daha kolay ulaşım, gerçek zamanlı gölge efekti sunan 3D animasyon desteği Android 5.0 Lollipop ile Lenovo akıllı telefonlarınıza gelen diğer özellikler olarak dikkat çekiyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN