Android 12 ve One UI 4 güncellemesi kişiselleştirilmiş mobil deneyim vadediyor

0

Samsung’un yeni yazılım güncellemesiyle birlikte kişiselleştirme düzeyi artarken, yeni gizlilik ayarları ve daha fazla yeni özellik geliyor.

Samsung Electronics, yeni One UI 4 arayüzünün ve Android 12 güncellemesinin Galaxy S21 Serisi’nden başlayarak Galaxy S10, Galaxy S20, Galaxy Note10/Note20 ve Galaxy Z Serilerinin de kullanıma sunulacağını açıkladı. Arayüz, yeni kişiselleştirme seçenekleri, gizlilik özellikleri ve Samsung’un sürekli genişleyen ekosistemine erişim gibi yeni özelliklerle kontrolü ele almanızı sağlayacak iyileştirilmiş bir mobil deneyim sunuyor.

One UI 4, özgün ihtiyaçlarınızı karşılamak ve bireyselliğinizi yansıtmak üzere kişiselleştirilmiş bir mobil deneyim oluşturmanıza olanak sağlıyor. Birçok renk seçeneğine sahip yeni Renk Paletleri sayesinde ana ekrandan ikonlara, menüden tuşlara ve arka plana kadar her şeyin görüntüsünü ve verdiği hissi farklı kılabileceksiniz. Daha ileri bir kişiselleştirme deneyimi sunmak için yeniden tasarlanan widget’lar sayesinde akıllı telefon deneyiminize kendi imzanızı atmak artık her zamankinden daha kolay. Zenginleşen emoji, GIF ve sticker yelpazesine doğrudan klavyeniz üzerinden erişerek kendinizi artık daha da kolay bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Samsung’un en son gizlilik ve güvenlik özelliklerini sunan One UI 4 arayüzü ile size özel kalmasını veya paylaşmak istediğiniz her şeyi kendiniz belirleyebileceksiniz. Uygulamalar kamera veya mikrofonunuza erişmeye çalıştığında anlık bildirimler ile bilgilendirme yaparken, tüm güvenlik ayarlarını ve denetimlerini tek ve en uygun noktada toplayabilen gizlilik paneli sayesinde gizlilik ayarlarını takip etmek ve denetlemek artık çok kolay oluyor.

Cevap bırakın