Android 11 Beta alacak Redmi cihazlar belli oldu!

0

Android telefonlar için her yıl yeni güncellemeler yayınlanıyor. Bu yılki Android 11 güncellemesi için ise bazı cihazların yeni sürümü test etmesi gerekiyor. Beta olarak adlandırılan bu sürüm, ilk olarak belli başlı telefonlarda teste sunuluyor. Bu cihazlar arasında Android 11 Beta alacak Redmi cihazlar belli oldu.

Android 11 Beta alacak cihazlar belli oldu!

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi markalı telefonlar uygun fiyatları ile dikkat çekiyorlar. Bu telefonlar birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Ülkemizde de uygun fiyatlı telefon kullanmak isteyenlerin ilk tercihler arasında yer alan markanın, hangi telefonlara Android 11 Beta sürümünü sunacağı belli oldu. Yapılan açıklama MIUI Hindistan Twitter hesabından yapıldı. Açıklamada kullancıların, Beta programına katılmak isterlerse nasıl bir yol izlemeleri gerektiği de açıklandı. Beta programına dünyanın herhangi bir ülkesinden katılmak mümkün.

Atılan tweet’te görüldüğü üzere Android 11 Beta alacak cihazlar Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7 ve Redmi Note 7S olacak şekilde açıkladı .Beta programına katılmak isterseniz, 17 Haziran tarihine kadar başvurmanız gerekiyor. Seçilen kullanıcılar belirtilen cihazlarda MIUI 12 Beta kullanımına başlayabilecek.

Cevap bırakın