Android 10’lu Galaxy M01 onaylandı

0

Samsung farklı model aileleri üzerinde yaptığı geliştirmelere ve yeniliklerine devam ediyor. Sık sık bu model ailelerine yeni modeller katılıyor diyebiliriz. Son olarak, M Serisi ailesinden bir haber geldi. Galaxy M01 modelinin Android 10 işletim sistemi ile geleceği doğrulandı. Yeni model uygun fiyat etiketi ile tüketicilerin karşısına çıkacak.

Galaxy M01 Android 10 ile gelecek

Samsung, her segment için farklı ürünler karşımıza çıkaran bir akıllı telefon üreticisi. Kısa süre önce Galaxy S20 serisi ile amiral gemisi bir akıllı telefon satın almak isteyenlere hitap eden şirket, bu kez uygun fiyatlı modeli ile gündeme geldi.

Galaxy M01’in Wi-Fi sertifikası ve Geekbench test sonuçları ortaya çıktı. Modelin özelliklerinin bir kısmı da bu sayede doğrulanmış oldu. Teste baktığımızda telefonun tek çekirdekte 856, çoklu çekirdekte ise 3.327 puan aldığını görüyoruz. Telefonun işlemcisi ise 2.02 GHz hızında çalışıyor. 8 çekirdekli olduğu görülen işlemcinin modeli ise şimdilik belli değil. Ancak, söylentiler Snapdragon 439 üzerinde yoğunlaşıyor. Ayrıca telefonda 3 GB RAM kullanılacağı da Geekbench testi ile birlikte ortaya çıkmış oldu.

Diğer teknik özellikler hakkında ise şimdilik bir bilgi yok. Ancak yine de Galaxy M01‘in Galaxy A01 modeliyle benzer bir ekrana sahip olabileceği konuşuluyor.

Sızdırılan Wi-Fi sertifikasında da telefonun 2.4 GHz hızındaki Wi-Fi ağlarıyla çalışacağı bilgisi ortaya çıktı. Ayrıca bu belgeyle birlikte Galaxy M01’in Android 10 ile geleceği de doğrulandı.

Cevap bırakın