ANC özellikli Redmi AirDots 3 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri

0

Çin’de düzenlenen etkinlikte yeni akıllı telefonlarını duyuran Redmi, bunlara ek olarak ANC özellikli Redmi AirDots 3 Pro kulaklığını da piyasaya sürdü.

Xiaomi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Redmi, bugün düzenlediği etkinlikte birkaç yeni ürünüyle karşımıza çıktı. İlk olarak yeni Redmi Note 10 serisiyle hünerlerini sergileyen üretici, daha sonra ise Redmi AirDots 3 Pro kablosuz kulaklığını duyurdu.

Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığı AirDots 3 Pro, ANC (aktif gürültü engelleme özelliği) ile birlikte geliyor ve kulakiçi tasarıma sahip.

Redmi AirDots 3 Pro özellikleri

Şirketin resmi duyurusuna göre AirDots 3 Pro, 35 desibele kadar gürültü azaltmayı destekliyor ve 69ms’lik ultra düşük gecikme sunuyor. Bu, genelde online oyun oynayan kişiler için iyi bir kullanım vaat ediyor.

Öte yandan Redmi’nin yeni kablosuz kulaklığı, aynı anda iki akıllı telefona bağlanabilme özelliğine de destekliyor.

Tasarıma gelecek olursak AirDots 3 Pro’nun kutusu, oval bir şekle sahipken, kulaklığın kendisi ise önceki AirDots’ların tasarımını devralıyor. Bununla beraber kulaklığın şarj kutusu, daha hızlı şarj için USB-C tipi bağlantı noktasına sahip. Ayrıca Qi kablosu şarjı da desteklediğini belirtelim.

AirDots 3 Pro fiyatı

Redmi’nin Çin’de piyasaya sürdüğü yeni AirDots 3 Pro kablosuz kulaklığı, 55 dolarlık fiyat etiketiyle geliyor. Satış tarihine gelecek olursak bu kulaklıklar, 11 Haziran 2021’den itibaren kullanıcılara ulaşmaya başlayacak. Ülkemize de birkaç ay içinde ulaşacaktır diye tahmin  ediyoruz.

Cevap bırakın