ANC özellikli Honor Earbuds 2 Lite duyuruldu: İşte fiyatı

0

Son zamanların hızla büyüyen üreticilerinden Honor, bugün düzenlediği bir etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Kullanıcı karşısına ilk olarak Honor Play 5T Pro modeliyle çıkan firma, bunun ardından ise yeni kablosuz kulaklığı Honor Earbdus 2 Lite‘ı resmi olarak duyurdu.

Honor’un yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite, özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) desteğine sahip olan bu kulaklık, aynı zamanda hafif yapısıyla da ihtişamını konuşturuyor.

Honor Earbuds 2 Lite özellikleri

Honor Earbuds 2 Lite, parlak tasarıma sahip plastik bir malzeme ile donatılıyor. Özellik olarak ise şirketin yeni kablosuz kulaklığı çevredeki gürültüleri engelleyen ANC ile geliyor. Ek olarak kulaklıkları kullanırken çevrenizden haberdar olmanız için farkındalık moduna da sahip. Bu mod, kulaklıkların herhangi birine birkaç saniye dokunduğunuzda aktif edilebilir.

Öte yandan Earbuds 2 Lite, ses tarafında da beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Lansman sırasında Honor’un yaptığı açıklamaya göre bu kulaklık, zengin bas ile ayrıntılı ve net bir ses üreten 10 mm yüksek kaliteli dinamik ses sürücüleriyle donatılıyor.

Telefon görüşmelerinde de Honor Earbuds 2 yine ön plana çıkıyor. Mikrofonlarında rüzgar önleyici özelliklere sahip olan bu kulaklıklar, kullanıcıya daha iyi bir arama deneyimi vaat ediyor.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak Honor, yeni kulaklığında Bluetooth 5.2 desteğine yer veriyor. Bu, özellikle oyun oynarken kulakiçi kulaklıklarınızdaki gecikmeleri düşürecektir. Böylece ses gecikmesini engelleyerek oyunları daha keyifli oynamak mümkün hale gelecektir.

Pil ömrü açısından ise Honor Earbuds 2 Lite, ANC kapalıyken 10 saate kadar kullanım sunuyor. Ancak kulaklığın yanında verilen şarj kutusu ile bu süre 32 saate kadar çıkabiliyor. Kapasite olarak ise Earbuds 2 Lite kulaklıklarının her biri 55 mAh pil ile donatılıyor.

Honor Earbuds 2 Lite fiyatı

Honor’un yeni kablosuz kulaklığı Earbuds 2 Lite, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle geliyor. Fiyat olarak ise bu kulaklıkların maliyeti 69.90 Euro olarak belirlendi. Satışlar 7 Ağustos tarihinde; Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere ve Finlandinya’da başlayacak ve daha sonra da Türkiye’ye gelecektir diye tahmin ediyoruz.

 

Cevap bırakın