ANC özelliğine sahip Realme Buds Wireless 2 tanıtıldı

0

Realme’den yeni giyilebilir ürünler gelmeye devam ediyor. Şirket bu kez de Realme Buds Wireless 2 ile karşımıza çıktı.

Realme, bugün düzenlediği AloT etkinliğinde yeni ürünlerini duyurmaya devam ediyor. İlk olarak Realme Watch 2 Pro saatiyle hünerlerini sergileyen üretici, şimdi ise yeni Realme Buds Wireless 2 kulaklığını tanıttı.

Realme Buds Wireless 2 özellikleri

Yeni Realme Buds Wireless 2; Sony LDAC destekli R2 yonga setiyle gelirken, aynı zamanda 13.6 mm bas arttırma sürücüleriyle de destekleniyor. Bu kulaklığın öne çıkan en büyük özelliği ise hiç şüphesiz ANC (Aktif Gürültü Engelleme) özelliğine sahip olmasıdır. Diğer adıyla aktif gürültü azaltma teknolojisi olarak adlandırılan bu özellik, Buds Wireless 2 ile çevredeki sesleri 25dB’ye kadar düşürebiliyor.

Öte yandan Buds Wireless 2, 88 ms düşük gecikmeli oyun modu sunuyor. Bu, genelde Pubg ya da diğer oyunlardaki gecikmenin önüne geçerek oyun deneyimini de arttırıyor.

Boyun bandı tasarımıyla gelen Buds Wireless 2; kullanıcıların iki kulaklığı birleştirip ayırarak, müzik ve videoları oynatıp duraklatmalarına olanak tanıyan manyetik kontroller ile donatılıyor. Ek olarak Realme’nin bu kulaklıkları, iki eşleştirilmiş cihaz arasındaki bağlantıyı ve Google hızlı eşleştirmesini de destekliyor.

Pil tarafında ise Buds Wireless 2, yalnızca 10 dakika şarjla 12 saate kadar müzik dinleme vaat ediyor. Aynı zamanda bu kulaklıklar, DART hızlı şarj sayesinde 50 dakikada tam dolum gerçekleştirebiliyor.

Tüm özelliklere ek olarak Realme Buds Wireless 2’de, sıçramalara karşı dayanıklı IPX5 sertifikasına yer veriliyor. Ayrıca  bu kulaklıklar akıllı saatlerde olduğu gibi yine Realme Link uygulamasını da destekliyor.

Realme Buds Wireless 2 fiyatı

Çinli üretici yeni kulaklığını Kandi Yellow ve Kandi Grey renk seçenekleriyle satışa sunuyor. Fiyat olarak ise Buds Wireless 2 yalnızca 48 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Cevap bırakın