Zyxel’den yeni WiFi 6 Access Point

Zyxel, WiFi 6 teknolojisi (11ax) destekli yeni access pointleri ile kurumların dijital performansını artırmayı hedefliyor.

Ağ teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunan Zyxel, WiFi 6 destekli yeni access pointi; WAX650S’i pazara sundu. Mart ayı itibarıyla raflarda yerini alan yeni nesil erişim noktası, yüzde 40 oranında daha hızlı veri aktarımı imkanı sunuyor.

Orta ve küçük ölçekli işletmeler, okul derslikleri veya yüksek yoğunluklu yaşam alanları için tasarlanan Zyxel WAX650S, bilgi işlem altyapılarında ağ tıkanıklığı sorununun önüne geçerek öğrenciler ve öğretmenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Yüksek hızda kesintisiz iletişim imkanı sunan Zyxel’in WiFi 6 destekli yeni ürünü WAX650S ile yavaş indirme süreleri, 4K video izlerken donma ve kopmalar gibi sıkıntıların önüne geçilebiliyor.

Özellikle okullardaki dijital yaşamın kalitesini artıran Zyxel WAX650S, aynı anda birçok cihazı destekleyebiliyor ve okul dersliklerinde kesintisiz iletişim özgürlüğü sunuyor. Yeni ürün ile çok daha fazla sayıda öğrenci ve öğretmen online olarak kapasite ve parazit sorunu yaşamadan konfor içinde çalışabiliyor.

Zyxel Kurumsal Çözümler Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal’ın verdiği bilgiye göre, Zyxel’in WiFi 6 destekli access pointleri kesintisiz bir şekilde ultra HD kalitede video konferans görüşmelerine olanak tanıyor. 4K video konferans görüşmesinde her kullanıcı 40 mbit/s bant genişliğine ihtiyaç duyuyor. Wi-Fi 6 destekli access pointler ağın genel bant genişliğini kolaylıkla artırabiliyor.

WiFi 6 Access PointZyxel WAX650S
Yorumlar (0)
Yorum Ekle