Yüksek performans meraklıları için XPG Gammix S70 Blade duyuruldu

Çok daha yüksek veri aktarım hızlarına imkân tanıyan yeni nesil PCIe 4.0 arabirimini destekleyen GAMMIX S70 BLADE, oyunlarda ve büyük miktarlarda veri aktarımı gibi işlerde kullanıcılarına büyük fayda vadediyor…

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, yüksek performanslı depolama cihazlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için GAMMIX S70 BLADE PCIe 4.0 M.2 SSD’yi duyurdu. Yeni nesil PCIe Gen 4×4 arabiriminin imkânlarından yararlanan ürün, yüksek okuma/yazma hızları gerektiren oyun, grafik işleme ve 5G uygulamaları için ideal.

Çok daha yüksek veri aktarım hızlarına imkân tanıyan yeni nesil PCIe 4.0 arabirimini destekleyen GAMMIX S70 BLADE, saniyede 7400MB’a varan okuma ve 6400MB’a ulaşabilen yazma hızıyla oyunlarda, yüksek çözünürlüklü video işleme ve 5G’den kaynaklanan büyük miktarlarda veri aktarımı gibi işlerde kullanıcılarına büyük fayda sağlayacak. Bu hızıyla S70 BLADE önceki nesil PCIe 3.0 SSD’lere kıyasla 2 kata kadar, SATA SSD’lere kıyasla ise 15 kata kadar daha hızlı.

Çok ince fakat etkin ısı aktarımı sağlayan bir alüminyum soğutucuya sahip olan GAMMIX S70 BLADE, ısıyı kolayca kendinden uzaklaştırabiliyor. Ürünün geometrik desenlerle bezeli soğutucusu ısıyı %20’ye varan oranda düşürebiliyor. Ayrıca, Dinamik SLC Önbellekleme ve DRAM Önbellek Tamponu gibi teknolojileri kullanan ürün, performansından ödün vermeden daima serin ve istikrarlı biçimde çalışabiliyor.

Son olarak XPG GAMMIX S70 BLADE’in piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ise ileri bir tarihte açıklanacağı kaydedildi.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle