Yolculuk Esnasında İşe Yarayacak Aksesuarlar

Yaz ayları demek yolculuk demek. Biz de sizin için çantanızda bulunması gereken aksesuarları sıraladık.

Thule’den birinci sınıf seyahat çözümü

Yolculuk Dostu THULE Crossover

Özellikle otomobiller için bisikletten yata birçok taşıma sorununa kökten çözüm getiren Thule markası, birikim ve kalitesini seyahat çantasında konuşturuyor. Alüminyum ve suya dayanıklı kumaş malzemeden üretilen bu çantanın toplam ağırlığı 3.5 kilo ve 91 litre taşıma kapasitesine sahip. Ürünün alt tarafı kask gibi hacimli eşyalar için genişlerken üst bölümde de gömlek kırışmalarını engelleme amaçlı sabitleme bantları ile geliyor. Dayanıklı tekerlekler de uzun yolculuklar için Thule’yi öne çıkarıyor. Ürünü daha detaylı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

Koruyucu bir kılıf ile harddiskinizi sağlama alın

PORT 400135 COLORADO 2,5 inç Hard Disk Kılıfı

Eğer kişisel dosyalarınızı harddiskinizde tutuyor ve gerek iş gezilerinde gerek tatil amaçlı yolculuklarınızda bu dosyalara ihtiyaç duyuyorsanız harddiskiniz için kılıf alma zamanı gelmiştir. Genellikle ihmal edilen bu konu aslında hem uzun hem kısa yolculuklarda harddiski fiziksel zararlardan koruyacaktır. Bu amaçla seçtiğimiz ürünü daha detaylı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğraf makinesi ile cep telefonuna kıyasla daha profesyonel ve yaratıcı çekim yapabilirsiniz

CANON M100

Günümüzde fotoğrafların çoğu cep telefonu ile çekilse de bu iş için geliştirilmiş bir fotoğraf makinesinin yer her zaman başkadır. Elinizde bir fotoğraf makinesi ile çok daha yaratıcı şekilde ve hevesle fotoğraf ve video çekeceğinizi fark edeceksiniz. 24 megapiksel çözünürlüğe sahip Canon M100, son dönemin popüler kategorisi aynasız sistemlere ait. Sistemde ayna olmadığı için boyutları küçülen ürün Canon ailesinin her türlü lensi ile uyumlu. Tabii büyük lensler için dönüştürücü gerekse de seçeneklerinizin çok olması bir avantaj. Kullanımı son derece kolay ve sonuçları cep telefonlarına kıyaslandığında birkaç gömlek üstün olan Canon M100’ü bavulunuza hatta cebinize atın. Ürünü daha detaylı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Fazladan enerjiye ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz

PHILIPS DLP7805U/10 Ultra Hızlı Taşınabilir Şarj Cihazı

İki USB portu bulunan bu ürün telefondan tablete her türlü mobil cihazınızı şarj etmek için kullanılabilir. 7800 maH kapasiteye sahip ürün, telefonlarınızı ortalama 2-3 kere şarj edebilir. 2.1A yazan USB’yi kullanırsanız şarj sürenizi oldukça kısaltabilirsiniz. Son olarak ürünün el feneri özelliği de ummadığınız bir zamanda işinize yarayabilir. Ürünü daha detaylı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yurt dışında elektriksiz kalmayın

S-LINK SLX-03A Priz Çevirici Adaptör

Yurtdışına çıkacaksanız farklı tipteki soketlere hazır olun. Bunun için önleminizi baştan almanızda yarar var. İngiltere ve ABD gibi farklı birçok priz yapısını destekleyen ürün elektrikli eşyalarınıza ilaç gibi gelecektir. Ürünü daha detaylı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak yolculuk sırasında kullanabileceğiniz daha farklı ürünler için geçen sene hazırlamış olduğumuz listeye bu adresten bakmayı ihmal etmeyin.

aynasız fotoğraf makinesiCanongezimanşetPhilipsşarjtatilTHULEyolculuk
Yorumlar (0)
Yorum Ekle