Yeni Yoshi ve Kirby oyunları Mart 2019’da çıkıyor [Nintendo Switch]

Tamamen yeni bir macera ve Yoshi’nin başrolde oynadığı ilk Nintendo Switch oyunu Yoshi’s Crafted World, 29 Mart 2019’da sadece konsol için çıkıyor. Kirby’s Extra Epic Yarn, 8 Mart 2019’da Nintendo 3DS için çıkacak.

Yeni Yoshi ve Kirby oyunları Mart 2019’da çıkıyor. Yoshi’s Crafted World’de oyuncular, bulmacaları çözmek ve gizli hazineler bulmak için her temalı aşamada seyahat ederek, kutular ve kağıt bardaklar gibi ev eşyalarından yapılmış büyük bir dünyayı keşfederek Yoshi’nin kontrolünü ele geçiriyor. Ayrıca aşamalar geriye doğru oynanabilir böylece parkur etrafında gizlenen Poochy-Pupları bulmak ve etrafı keşfetmek için yeni bakış açıları ortaya çıkar. Oyuncular iki oyuncu co-op modunda oyun oynamak için bir arkadaşla bile katılabilirler. 

İlginç bir deneyim vaat edecek…

Orijinal olarak Wii sistemi için piyasaya sürülen, beğenilen Kirby’s Epic Yarn’ın geliştirilmiş versiyonu olan Kirby’s Extra Epic Yarn’da Kirby, düşmanları sökmek, gizli geçitleri açmak ve güçlü araçlara dönüştürmek için kumaş ve iplikten yapılan bir dünyaya gidiyor. Orijinal Wii sürümünün her aşaması devreye giriyor, ancak bu Nintendo 3DS sürümünde, Kirby’i eğlenceli bir şekilde güçlendiren Ravel Yetenekleri, tanıdık yüzler King Dedede ve Meta Knight’ı içeren yeni mini oyunlar, kişiselleştirmek için yeni mobilyalar ve her aşamaya ekstra bir zorluk katmanı ekleyen yeni bir Şeytani mod bulunuyor.

Her iki oyunda da sevilen Nintendo karakterleri ve her yaştan oyuncunun keyif alabileceği platform oyun oynanışı bulunuyor. 

nintendoYeni Kirby oyunlarıYeni Yoshi oyunlarıYoshi’s Crafted World
Yorumlar (0)
Yorum Ekle