Yeni Nintendo Switch’ler çok yakında tanıtılabilir!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan söylentiler, Nintendo‘nun iki yeni Switch modeli üzerinde çalıştığını belirtiyordu. Yeni Nintendo Switch modellerinden birinin güçlü teknik özelliklerle gelmesi beklenirken, diğerinin daha uygun fiyatlı bir model olması bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan yeni detaylar ise, bu modellere oldukça yakın olduğumuzu ortaya koydu!

Yeni Nintendo Switch modelleri çok yakında gelebilir!

Yeni modeller hakkında söylentiler, tarih konusunda varsayımlardan ileriye gidemiyordu. Bununla birlikte Japonya menşeili bir gazete, Nintendo Switch modellerinin bu yıl içerisinde tanıtılacağını doğruladı. Yeni modellerin taşınılabilirlik açısından daha uygun hale getirildiği belirtilirken, ekranın televizyona yansıtılmasının da mümkün olacağı gelen bilgiler arasında bulunuyor.

Ayrıca önceki sızıntılarda dikkat çeken detaylardan birisi de, uygun fiyatlı modele yönelik bazı iddialardı. Uygun fiyatlı modelde doğru fiyat konumlandırılmasının sağlanabilmesi için, titreşim gibi bazı özelliklerin kaldırılacağı sızdırılan detaylar arasında bulunuyor.

Bu modellerin tanıtımı için en uygun tarihlere baktığımızda, yeni modellerin Haziran ayındaki E3 2019 etkinliğinde tanıtılacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte yeni modellerin 2019 yılının sonlarına doğru piyasaya sunulması bekleniyor.

 

 

Nintendo Switch 2019Nintendo Switch modelleriNintendo Switch pahalıNintendo Switch ucuzYeni Nintendo Switch
Yorumlar (0)
Yorum Ekle