Yeni iş birliği: Oppo Reno 4 Mo Salah Edition

Oppo’nun yakın zaman önce piyasaya sürülen Reno 4 için yeni bir versiyon geldi. Oppo Reno 4 Mo Salah Edition olarak adlandırılan telefon bildiğiniz üzere Liverpool’un golcüsü olan Salah ile kurulan iş birliğine dayanıyor.

Oppo Reno 4 Mo Salah Edition duyuruldu

Oppo farklı markalarla, kişilerle ve şirketlerle kurduğu iş birliği ile birlikte kullanıcı sayısını artırmayı hedefliyor. Bu hedefler doğrultusunda yeni ortaya çıkan Reno 4 Mo Salah versiyonu telefonun orijinalinden özellik olarak değil ancak tasarım olarak ayrılıyor.

Şirket bir süredir Salah ile reklam kampanyası yürütüyordu. Oppo’nun Afrika ve Orta Doğu’daki reklamlarının ekran yüzü olan Salah, için özel bir versiyon tanıtıldı. Telefon biraz önce de bahsettiğimiz gibi özellik açısından Oppo Reno 4 ile aynı ancak tasarımsal açıdan, farklar bulunuyor.

Öncelikle telefon kırımızı ve koyu gri üzerine kurulu bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Telefonun ana taban rengi kırmızı ve üstüne Salah’ın portresi bulunuyor. Dijital işleme gibi duran bu portreye arka tarafta Oppo yazısı ve Salah’ın imzası eşlik ediyor. Telefonda bunun yanında özel bir tema ve duvar kağıtları da bulunuyor.

Telefon ülkemizde 3 bin 800 TL’den başlıyor. Bu versiyonu ise yaklaşık 420 dolara satılacak. Telefonun teknik özellikleri:

Ekran: 6,4 inç FHD Plus AMOLED

İşlemci: Snapdragon 720G

RAM ve Depolama: 8 GB/ 128 GB

Arka kamera: 48 Megapiksel + 8 Megapiksel + 2 Megapiksel + 2 Megapiksel

Ön kamera: 32 Megapiksel+ 2 Megapiksel

Diğer özellikler: 4015 mAh batarya, işletim sistemi ColorOS 7.2

oppooppo reno 4Oppo Reno 4 Mo Salah Edition
Yorumlar (0)
Yorum Ekle