Yeni giyilebilir akıllı bileklik yolda: Fitbit Ace 3

Giyilebilir teknoloji geçen yıldan bu yana oldukça popüler hale geldi. Özellikle salgının ilerlemesi ve daha fazla kişiye kısa sürede bulaşması milyonlarca kişinin sağlığına daha da dikkat etmesine neden oldu. Hal böyle olunca akıllı saat ve bileklikler de insanların günlük aktivitelerini izlediği için daha çok kişinin ilgisini çekti. 2019 yılında çocuklar için tanıtılan Fitbit Ace 2 modeli için yeni bir üye daha geliyor. Fitbit Ace 3 olarak adlandırılacak cihaz bu ay geliyor.

Fitbit Ace 3 modeli çocukların takibini yapabiliyor

Ebeveynler için çocukların aktivitelerini takip etmesi için tasarlanan akıllı bileklik Ace 2 için yeni bir model daha geliyor. WinFuture tarafından da belirtildiği gibi Fitbit Ace 3 olarak adlandırılacak bu bileklik, 15 Mart 2021 tarihinde tanıtılacak.

Çocuklar için tasarlanan ancak oldukça güzel bir tasarıma sahip olan bileklik 240×240 piksel çözünürlüğe ve 1.47 inçlik dokunmatik bir OLED ekrana sahip olacak. Cihaz aynı zamanda 8 gün kullanılabiliyor ve iki farklı renkte satışa sunulacak. Kırmızı/siyah ve mavi/yeşil kayışlarla satışa sunulacak.

Hem Android hem de iOS cihazlarla uyumluluğu bulunan bu akıllı bileklik, Fitbit’in özel mobil uygulaması sayesinde verileri çocuklarla ve ebeveynleriyle paylaşabilecek. 70 gram ağırlığı bulunan bilekliğin kayışları çıkarılabilir yapıda olacak ve 50 metre kadar suya dayanıklı olacak.

Fitbit Ace 3Fitbit Ace 3 özellikleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle