Yeni Asus Zenbook Pro 15 ile tanışın

Tayvan merkezli teknoloji şirketi Asus, Core i9 işlemcili, 4K ekranlı ve hafif notebook modeli Zenbook Pro 15 ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Asus, oyun ve performans meraklılarına hitap edebilen yeni Zenbook Pro 15 modelini satışa sunuyor. Zenbook serisinin eşsiz özelliklerinin başında gelen hafifliği ile dikkat çeken modelde son derece iddialı donanım argümanları da teknoloji severlerin yüzünü güldürüyor.

Çeşitli konfigürasyonlarda tercih edilebilen Zenbook Pro 15, dört çekirdekli Core i5-8300H, altı çekirdekli Core i7-8750H veya en üst model olarak 8 çekirdekli Core i9 işlemcilerle geliyor.

4K ekran seçeneği ile geliyor…

Kalibre edilmiş 4K ve 1080p olmak üzere 15.6 inç LCD ekran seçenekleri de kullanıcı insiyatifinde. Öne çıkan detaylar AdobeRGB desteği ve ekranın dokunmatik olması. GTX 1050 grafiklerle ve 71 WH Li-Polimer pille geldiği de belirtelim.

4-8 veya 16 GB RAM alternatifleri de yine yapılandırma kapsamında belirlenebiliyor. Ayrıca 1 TB SSD (PCIe 3.0 x4 / NVMe) sunuluyor.

Soğutma için 3 ısı borusu ve 2 fanı bulunan modelde Thunderbolt 3 portunu da içeren geniş arabirim seçenekleri de kullanım deneyimine pozitif etki sağlıyor.

Zarif tasarım…

Keskin hatlarıyla dikkat çeken modelde alüminyum şasi öne çıkıyor. İnce ekran çerçeveleri, genel itibarıyla zarif ölçülerle birlikte modelin estetik olarak uyumu da ön planda yer alıyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

AsusAsus Zenbook Pro 15bilgisayarnotebook
Yorumlar (0)
Yorum Ekle