Yaz tatili için bavulumuzda olması gerekenler

Uzun bir pandemi döneminin ardından nihayet yaza kavuştuk. Şimdi ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmenin tam da zamanı. Tatil için hazırsanız, hazırlıklara başlayalım.  İşte yaz tatili için bavulumuzda olması gerekenler! 

Gökçeada Surf Okulu

Tatile giderken bavula konması gerekenler 

Bu yıl tatil rotamda Gökçeada var. Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin‘in davetiyle keşfettim adayı neredeyse her yıl ziyaret ediyorum. Geçtiğimiz yıl da adada bir hayalimi gerçekleştirme fırsatı buldum. Sörf hocam Ali Uğur Çelik‘in verdiği motivasyonla sörf yapmaya başladım. Öyle görünüyor ki bu yıl tatilimin tamamı Gökçeada Çelik Surf Center‘da geçecek. Siz de benim gibi bu spora meraklıysanız, hiç beklemeden başlamanızı öneririm. Suyun üzerinde süzülmek o kadar güzel bir duygu ki… İliklerinize kadar yaşadığınızı hissediyorsunuz! Yaşam enerjisini yeniden kazanmak isteyenler için sörf yapmak güzel bir başlangıç olabilir. 

Peki tatile giderken yanımıza almamız gereken teknoloji ürünleri nelerdir? Tatil bavulunuzda olması gerekenleri Sörf Hocam Ali Uğur ile birlikte seçtik.

 

Anker Renkli Taşınabilir Şarj Cihazı

 

Enerjiniz hiç bitmesin 

Yılın yorgunluğunu atmak için tatile çıktığımızda; heyecan ve mutlulukla kaldığımız tatil yöresinin, berrak denizin, doğanın ve çiçeklerin fotoğraflarını çekmeye doyamıyoruz. Sosyal medyada bizleri takip eden takipçilerimizle tatilimizin bütün detaylarını paylaşıyoruz. Haliyle şarjımız hızlı bitiyor ve şarj cihazına ihtiyaç duyuyoruz. Tatil çantaları olmazsa olmaz şarj cihazları ve powerbankler. Denize veya doğa yürüyüşüne giderken powerbankler imdadımıza yetişiyor. ANKER PowerCore III Sense PD 10000mAh 18W Taşınabilir Şarj Cihazı, kırmızı rengiyle ve özellikleri ile benim gönlümü çaldı. Powerbank ihtiyacınız varsa bir inceleyin derim.

TEFAL 1830007750 Access Steam Pocket Hızlı ve Kompakt 1300W Buharlı Dikey Ütü

Gecenin yıldızı siz olun

Yaz tatilinin en keyifli anları bence gece gezmeleri. Soğuk bir duşla günün yorgunluğunu atıp, tatil arkadaşınızla veya ailenizle birlikte dışarıya çıkabilirsiniz. Tatilde de şıklığınızı korumak ve birbirinden güzel anılar biriktirmek için yanınızda dikey ütüye veya seyahat ütüsüne yer verebilirsiniz. Benim tercihim kesinlikle dikey ütülerden yana. Keza yapmak için kocaman bir ütü masası ile mücadele etmenize gerek kalmıyor. Askıya astığınız elbisenizi buhar yardımıyla ütüleyebiliyorsunuz. TEFAL 1830007750 Access Steam Pocket Hızlı ve Kompakt 1300W Buharlı Dikey Ütü, uygun fiyatıyla dikkatleri çekiyor. Seyahat çantası için de oldukça pratik bir çözüm.

DJI Action 2 Çift Ekran Combo Aksiyon Kamera

Güzel anılar biriktirin 

Hayattan güzel anıları çıkarınca geriye yaşanmamış bir ömür kalıyor. O halde her günümüzü son günümüz gibi yaşamamız gerek. Yaşarken de güzel anılar biriktirmek! Tam da bu noktada teknoloji imdadımıza yetişiyor. Anılarımızı kayıt altına alırken en büyük yardımcımız telefonlarımız. Çektiğimiz fotoğraf ve videoları saklamak için de depolama cihazları ve bulut hizmetleri işimizi görebilir. 

Diğer taraftan aksiyon kameraları da en büyük yardımcınız olacaktır. Masmavi denizlerde tatilin coşkusunu yaşarken, bu güzel anılarınızı kaydetmeden olmaz elbette. DJI Action 2 Çift Ekran Combo Aksiyon Kamera, güzel anılarınızı kaydetmenize yardımcı olacaktır. Özellikle benim gibi suya girince çıkmak bilmiyorsanız, en favori yaz ürününüz bu kamera olabilir. Aksiyon kameranızla ayrıca bisiklet ve motosiklet kullanırken de çekim yapabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun bir ürün. 

Tatilde elektronik cihazlarımızın bozulmaması için waterproof (su geçirmez) ürünler kullanabiliriz. Örneğin CEPAX Universal Su Geçirmez Telefon Kılıfı telefonunuzu korumada yardımcı olacaktır. Telefonunuza su kaçmasını önlemek ve kulaklıklarınızı korumak için su geçirmez kulaklık tercih edebilirsiniz. Özellikle sporcuların kullandığı CELLULARLINE Jogger IPX5 Su Geçirmez Kablosuz Kulak İçi Sporcu Kulaklığı tercih edilebilir. 

 

Yorumlar (0)
Yorum Ekle