Xiaomi’nin yeni canavarı bomba gibi geliyor!

Xiaomi akıllı telefonlar popülerliği korumaya devam ediyor. Son dönemin revaçta olan markası yeni Xiaomi Mi 9 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirketin yeni amiral gemisi hakkında ilk detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Bir dakikada satış rekoru kıran telefon!

Xiaomi Mi 9 özellikleri ortaya çıktı!

Rapora göre Xiaomi Mi 9,  Snapdragon 8150 işlemcisi ile piyasaya sunulacak olan ilk akıllı telefon olacağı iddia ediliyor.

GizmoChina tarafından aktarılan bilgilere göre, 2019’un ilk çeyreğinde tanıtılacağı belirtilen Mi 9 modelinin, henüz lanse edilmeyen Snapdragon 8150işlemcisinden gücünü alacak. Bununla birlikte son yılların trendi haline gelen çoklu kamera kurulumuna da ev sahipliği yapacak olan, Xiaomi Mi 9‘da toplamda 48 MP değerindeki üçlü kamera kurulumu da bizleri karşılayacak.

Bunun haricinde ise Mi 9 modelinin, 6  veya 8 GB RAM kapasitesi ile satışa sunulacağı da ön görülüyor. Burada en dikkat çeken detay ise, Mi 9 modelinin 10 GB RAM’lı özel bir versiyonuyla da gelecek olması.

Raporda paylaşılan diğer detaylarda ise, Mi 9 modelinin AMOLED bir ekranın üzerine kurulacağı belirtiliyor.  Ayrıca, söz konusu amiral gemisinde ekranın altına entegre edilmiş bir parmak izi okuyucusu da kullanıcıları karşılayacağı da özellikle vurgulanıyor.

Xiaomi Mi 9Xiaomi Mi 9 ekranıXiaomi Mi 9 fiyatıXiaomi Mi 9 özellikleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle