Xiaomi’nin yeni telefonu rekor kıracak!

Çin’in akıllı telefon devi Xiaomi daha önce Hindistan’da kırdığı dünya rekorunun ardından bu kez yeni cihazı ile yeni bir rekor peşinde!

İlk mağazasını 2017 yılında Hindistan’da açan Xiaomi, yine Hindistan’da aynı anda 500 mağazasının açılışını gerçekleştirerek büyük bir rekor kırdı. Yayınlanan son reklam filmleri, Xiaomi’den bir rekorun daha geleceğini işaret ediyor.

Xiaomi Play ile yeni bir rekora imza atılacak!

24 Aralık tarihinde yani 48 saatten daha kısa bir süre sonra tanıtılacak olan Xiaomi Play için heyecan verici bir detay paylaşıldı. Cihaz ile ilgili paylaşımda Guinness Rekorlar Kitabı’na yer verilmesi yeni bir rekorun kırılacağını gösteriyor.


Xiaomi Play şirketin çentik tasarımını değiştirdiği ilk telefon olurken, degrade renk kaplamasına sahip olacak. 5.84 inç büyüklüğündeki Full HD ekranın yer aldığı cihaz çift arka kamera ile gelecek. Ayrıca, 8 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameranın yer alacağı Xiaomi Play, 3000 mAh’lık bir bataryadan beslenecek.
Weibo’da yapılan paylaşımda, Xiaomi’nin kurucusu Lei Jun’un Pazartesi günü yapılacak lansmana katılacağı ve Guinness’e girilmesini sağlayacak olan yeni bir rekora imza atılacağı belirtildi.

Xiaomixiaomi play
Yorumlar (0)
Yorum Ekle