Xiaomi Mi Mix 4 kamerası ile oldukça iddialı olacak!

Xiaomi’nin merakla beklenen yeni modeli Xiaomi Mi Mix 4, önemli kamera sızıntıları ile gündeme geliyor. Yeni söylentiler, modelin kamera konusunda oldukça ciddi bir rakip olacağını işaret ediyor.

Xiaomi Mi Mix 4 kamerası ile oldukça iddialı olacak!

Geçtiğimiz günlerde 64 MP kamera sensörü ile adı geçen Xiaomi Mi Mix 4’ün, üçlü veya dörtlü kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Kamera performansı açısından oldukça iddialı olması beklenen model, başka sızıntılarla da gündeme geldi.

Son raporlara göre Mi Mix 4, beraberinde süper telefoto lens ile gelecek. Bu konudaki bilgiler oldukça kısıtlı olsa da, modelin en az 10x optik zoom yeteneğinin olacağı belirtiliyor.

Xiaomi Mi Mix 4 özellikleri

Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacak olan Mi Mix 4, bu işlemciyi en az 12 GB RAM ile destekleyecek. 4,500 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı belirtilen model, 100W hızlı şarj ile şarj edilebilecek.

Yeni modelin bu sene içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

XiaomiXiaomi mixiaomi mi mixXiaomi Mi Mix 4Xiaomi Mi Mix 4 detaylarXiaomi Mi Mix 4 diğerXiaomi Mi Mix 4 donanımıXiaomi Mi Mix 4 hakkındaXiaomi Mi Mix 4 kamerasıXiaomi Mi Mix 4 merak edilenlerXiaomi Mi Mix 4 özellikleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle