Xiaomi Mi 10T Serisi tanıtıldı

Mi 10T Pro ve Mi 10T; etkileyici kameraları, AdaptiveSync ekranları, güçlü işlemcileri ve uzun ömürlü pilleri ile dikkat çekiyor.

Xiaomi, Mi 10T serisini duyurdu. Amiral gemisi Mi 10T Pro, kendi sınıfındaki eşsiz özellikleriyle yaratıcılığı bir sonraki seviyeye taşıyor. Mi 10T ise oyunculardan iş dünyasının profesyonellerine kadar tüm kullanıcılara ideal bir deneyim sunarak sınırları zorlamaya devam ediyor.

108 Megapiksel kameraya sahip ilk akıllı telefonunu tanıtan ve fotoğraf yazılımlarıyla ilgili birçok yeniliğe imza atan Xiaomi, 108 megapiksel kamera segmentinde de yeniliklere öncülük ediyor.

10T Pro, markanın ultra yüksek çözünürlüklü mirasını OIS ve 8K video desteği ile sürdürüyor. Mi 10T, 64MP ana kameraya sahip. Hem Mi 10T Pro hem de 10T, 13 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 5 Megapiksel makro kamera ile birlikte üçlü kamera kurulumuyla en önemli anların kusursuz bir şekilde yakalanabilmesine olanak tanıyor. 20 Megapiksellik ön kamera, selfie çekerken ya da sevdiklerinizle görüntülü konuşurken en iyi şekilde görünmenizi sağlıyor.

10T Pro ve 10T, 144 Hz yenileme hızıyla şu an piyasada bulunan tüm akıllı telefonlarda bulunabilecek en iyi ekranlardan birine sahip.

Xiaomi’nin mevcut teknolojilerini temel alan modeller yeni ve dinamik fotoğraf yazılımlarıyla öne çıkıyor.

Xiaomi Mi 10T
Yorumlar (0)
Yorum Ekle