Xbox Anime Ayı başladı!

Xbox Game Pass’e yeni oyunlar eklenirken “Xbox Anime Ayı” kapsamında anime oyunlarında büyük indirimler başladı.

Oyun severlere sunduğu zengin içerikleri her ay artıran Xbox, Şubat ayında sunduğu yeni oyunlarla Xbox Game Pass üyelerini sevindirmeye devam ediyor. Bu ay eklenen oyunlar arasında en çok dikkati Tomb Raider serisinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider çekerken The Walking Dead ve Batman: Return to Arkham gibi popüler oyunlar da bu ay Game Pass’e eklenecek. Store tarafında ise Şubat ayı boyunca sürecek “Xbox Anime Ayı”nın başlamasıyla tüm Dragon Ball oyunlarında büyük indirimler başladı.

Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği ve Xbox One konsolunda 100’den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişim sunan Xbox Game Pass platformuna Şubat ayında yepyeni oyunlar ekleniyor. 7 Şubat’ta sunulan The Walking Dead ve Pumped BMW Pro’dan sonra, 14 Şubat’ta De Blob, 15 Şubat’ta Crackdown 3 ve 21 Şubat’ta Batman: Return to Arkham, Xbox One oyuncularıyla buluşuyor. Oyun severleri sevindirecek bir diğer gelişme ise, Tomb Raider serisinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider’ın serinin ilk iki oyununun ardından Game Pass’e eklenmesi oldu.

Anime tutkunu oyuncular “Xbox Anime Ayı” olan Şubat ayı boyunca www.xbox.com’da yer alan tüm “Dragon Ball” oyunlarında %50 ve daha fazla oranda indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

Pumped BMW ProThe Walking DeadXbox Game Passxbox one
Yorumlar (0)
Yorum Ekle