Wolfenstein II: The New Colossus çıktı!

Amerika’yı Nazilerden kurtarma oyunu Wolfenstein II: The New Colossus, birçok platformda yayınlandı. İşte detaylar….

Bethesda Softworks ve MachineGames imzası taşıyan Wolfenstein II: The New Colossus Xbox One, PS4 ve PC platformlarında çıkışını gerçekleştirdi. Nazilerin Amerika’dan çıkarılması temasıyla aksiyon ve kaos dolu bir serüven vaat eden yapımla ilgili açıklamarda bulunan MachineGames Yaratıcı Direktörü Jens Matthies şunları söyledi; “Wolfenstein franchise’inin tümü en üst düzey aksiyon, savaş ve öykü anlatımı ile ilgili, The New Colossus ile yaratıcılık sınırlarımızı daha da ileri götürdük ve oyuncuların bu vahşi sürüşün bir sonraki bölümünü deneyimlemeleri için sabırsızlanıyoruz.”

Wolfenstein II en cesur direniş liderlerini toplamaları için oyuncuları Nazi kontrolündeki Amerika’ya götürüyor. Oyuncular, küçük kasaba Roswell, New Mexico, karantinaya alınan New Orleans ve nükleer sonrası Manhattan gibi bölgelerdeki Naziler ile savaşıyor. Dieselkraftwerk de dahil tamamen yenilenebilen retro bilimkurgu silahları ile donanan oyuncular, ileri seviye Nazi askerleri ve über asker birliklerini yok ederek yeni yetenekler elde ediyor.

Ayrıca 1960’lı yılların tarzında birinci sınıf bir kutuya yerleştirilen, oyunun Nazi öldürücü kahramanı William Joseph “BJ” Blazkowicz’ın 1/6 ölçekli 12 inçlik bir aksiyon figürü içeren Wolfenstein II: The New Colossus Collector’s Edition da çıkıyor. BJ, Direniş’I toplamak ve Amerika’yı kurtarmak için dört güçlü silah, balta ve bomber ceket ile tam donanımlı olarak geliyor. Koleksiyon sürümünün içinde özel bir metal kutunun içinde heyecanla beklenen oyunu ve 9 inç x14 inç boyutlarında Blitzmensch posteri yer alıyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan tüm video oyunlarını görmek ve dilediğiniz yapımı online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

mediamarktoyunWolfenstein IIWolfenstein II: The New ColossusWolfenstein II: The New Colossus pcWolfenstein II: The New Colossus ps4Wolfenstein II: The New Colossus xbox one
Yorumlar (0)
Yorum Ekle