Video blog çözümü Sony ZV-1 ile tanışın

ZV-1 Video Blog Fotoğraf Makinesi, özellikle video içerik üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiş yeni bir konsept sunuyor

Sony, hafif, kompakt ve “hepsi bir arada” çözüm sunan cep vlog kamerası ZV-1’i kamuoyuna tanıttı. Baştan sona içerik üreticileri ve video bloggerlar için tasarlanan ZV-1, kolay kullanım özellikleri ve üstün görüntüleme teknolojisi sayesinde, beceri seviyesi ne olursa olsun tüm içerik üreticileri için ideal.

ZV-1, DRAM çipli 1.0-tipi Exmor RS CMOS görüntü sensörü ve hoş bir arka plan bokeh’i yaratarak öznenin arka plandan bağımsız öne çıkmasını sağlayan 24-70mm F1.8-2.8 ZEISS® Vario-Sonnar T* geniş diyafram açıklığına sahip lens ile donatıldı. Sony’nin otomatik netleme sistemi sayesinde fotoğraf makinesi, görüntünün öznesine kilitlenip yüksek doğruluk ve hızla özneyi takip ediyor.

ZV-1, daha iyi görüntü kalitesi için yüksek çözünürlük sağlamanın yanında gürültüyü de azaltan LSI sensörüyle yeni nesil BIONZ X görüntü işlemcisine sahip. Aynı zamanda, bu olağanüstü görüntüleme teknolojisini yüksek kaliteli, kapsamlı ses seçenekleriyle bir araya getiriyor. ZV-1, Sony’nin yana açılan değişken açılı LCD dokunmatik ekrana sahip ilk kompakt fotoğraf makinesi; bu sayede, harici ses aksesuarları bağlıyken özçekim modunda çekim yapmayı kolaylaştırıyor.

Tüm video ihtiyaçlarını karşılamak üzere Sony ZV-1, 4K video kaydı ve yerleşik görüntü sabitleyici de dahil çeşitli gelişmiş video özellikleri içeriyor.

Sony ZV-1 Vlog
Yorumlar (0)
Yorum Ekle