Vestel, IFA’ya 28’inci kez katıldı

Vestel, 28. kez katıldığı IFA teknoloji fuarındaki geniş stand alanında çok sayıda ürün sergiliyor. İşte detaylar…

Vestel, 28. kez katıldığı IFA fuarında 3 bin 800 metrekarelik standında 730 ürün sergiliyor. Tasarımları ve sundukları yeni teknolojilerle göz dolduran Vestel’in beyaz eşya, televizyon ve elektrikli araç şarj cihazları çevreye duyarlılıkları ile de dikkat çektiler.

Teknoloji markası, IFA’da sergilediği beyaz eşya, televizyon ve elektrikli araç şarj cihazı ile öne çıktı. Hem tasarımları hem yenilikçi teknolojileri ile dikkat çeken ürünler, fuar ziyaretçilerinin de ilgi odağı oldu. Hayatı kolaylaştıran tasarımlar, enerji sarfiyatını azaltan yenilikler, dünyanın büyük markalarını geride bırakan teknolojiler sunan Vestel, akıllı evin kapısını açıyor.

Selette, 65” OLED TV’ler için yeni ortamı tanımlıyor. 65” OLED TV’ler Selette içine yerleştirildiğinde kullanıcılara yanıt vermeye başlıyor. Mobil cihazlarla iletişim kurabilen ve 3D ses özelliği sunan Selette, patenti Vestel’e ait 3 farklı LED ışıklandırma ile telefonlarına gelen bildirimleri kullanıcısına iletiyor.

Ayrıca yeni ürünü olan son derece ince Blatt TV’yi tanıtıyor. 4K ve UHD çözünürlüğe sahip Blatt TV, aynı duvar üzerindeki bir postere benziyor. Nina TV, son derece parlak ve küçük arka kapak tasarımı ile kullanıcılara sunulacak. İç yapısı ve UHD kalitesi, kullanıcıların ev sinema sisteminin keyfini sürmesini sağlayacak.

Şirket ayrıca çerçevesiz TV, beyaz eşya, çamaşır ve bulaşık makineleri gibi çeşitli kategorilerdeki en yeni teknolojilerini de fuarda görücüye çıkarttı.

IFA 2018vestel
Yorumlar (0)
Yorum Ekle