Uygun fiyatlı Realme C11, menzilini genişletiyor

Günümüzde her bütçeye uygun bir akıllı telefon bulunuyor. Özellikle Android dünyasında akıllı telefon fiyatlarının geniş bir yelpazede olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak, sık sık farklı üreticiler de yepyeni modelleriyle karşımıza çıkıyor. Giriş seviyesindeki modellere kısa süre içinde bir yenisinin daha ekleneceğini söyleyebiliriz. Realme C11, Avrupa için adından söz ettirmeye başladı.

Uygun fiyatlı Android: Realme C11

Realme ailesinin uygun fiyatlı modeli geçen ayın sonlarında duyurulmuştu. Hindistan’da satışa çıkan telefonun şimdi ise Avrupa pazarı için geleceği iddiaları ortaya çıktı. Twitter üzerinden ortaya atılan iddiaya göre telefon, iki farklı renk seçeneği ve çok uygun diyebileceğimiz fiyat etiketi ile Avrupalı tüketicilerle buluşacak.

Eğer iddialar doğruysa Realme C11,  yaklaşık 100 euro ya da 120 euro gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.

Telefon, 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile giriş seviyesinde bir akıllı telefon isteyenler için ideal. 6.5 inçlik HD+ LCD ekranla gelen C11 ayrıca gücünü MediaTek Helio P35’ten alıyor. Telefonun arkasında ise ikili bir kamera kurulumu kullanılıyor. Buradaki ana kamera 13 Megapiksel çözünürlüğünde. Ayrıca ana kameraya 2 Megapiksel çözünürlüğünde bir derinlik sensörü de eşlik ediyor. Yapay zeka teknolojisi ile desteklenen bu kamera kurulumu ile portre fotoğrafların yanında 1080p ve ağır çekim videolar çekmek de mümkün.

microUSB portu üzerinden 10W şarj olabilen telefonda 5.000 mAh’lik bir batarya kullanılıyor. Bu batarya ile telefonun 12,1 saate kadar oyun oynama süresi sunduğu söyleniyor.

Realmerealme c11realme c11 fiyatırealme c11 özelliklerirealme telefon modelleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle