Üst segment WiFi deneyimi sunan Zyxel VMG3925-B10B duyuruldu

Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, VMG3925-B10B model modem / router ile internete hızlı ve kesintisiz erişim olanağı sunuyor. Kablosuz bağlantı hızını üç kat artıran yeni nesil bağlantı standardı 802.11ac destekli ürün, kullanıcılara üst düzey internet bağlantısı deneyimi vadediyor.

Zyxel’in  modem/router ürünü VMG3925-B10B, eş zamanlı dual bant yayın, eş zamanlı 1600 Mbps kablosuz veri hızı, ebeveyn kontrolü ve dosya paylaşım gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Yüksek hızlı internet erişimi için VDSL2 ve ADSL2+ arasında otomatik algılama sağlayabilen  kablosuz AC destekli Zyxel VMG3925-B10B,  optimize edilmiş RF ve Anten Tasarımı ile öne çıkıyor.

Beamforming teknoloji ile gelen oyun özgürlüğü…

Zyxel VMG3925-B10B beamforming (hüzmeleme – akıllı anten)  teknolojisi desteği ile  evde kapsama alanını en uç noktaya taşıyor. Böylece akıllı telefon, tablet vb uç cihazlar maksimum performansta internet erişimine sahip olabiliyor.

Beamforming olarak adlandırılan akıllı anten teknolojisi; ağa bağlanmak isteyen cihazların (tabletin / notebook’un) yerine göre kablosuz sinyallerin o bölgede odaklanmasına olanak tanıyor. Ev ve iş yerlerinde WiFi’a bağlanmak isteyen mobil cihazların sayısı artıkça; farklı birçok noktadan ağa bağlanmak sorun olabiliyor. Bu durumda internet bağlantı hızı ve kalitesi düşebiliyor. Beoforming teknolojisi desteği sayesinde ise akıllı telefon ile evin içinde gezinerek hız kaybı yaşanmadan görüntülü konuşma yapılabiliyor, dizüstü bilgisayarınız ile konfordan ödün vermeden yatak odasından bile film izlemek mümkün olabiliyor veya  gecikmeye karşı hassas olan çevrimiçi oyun oynama deneyiminde kalite en üst noktaya taşınabiliyor.

Zyxel VMG3925-B10B
Yorumlar (0)
Yorum Ekle