Twitter yeni fotoğraf düzenleme aracı Stickers’ı kullanıma sunuyor

Mikro blog ağı Twitter’ın, #Stickers adındaki fotoğraf düzenleme aracını kullanıma sunacağı duyuruldu. Araç sayesinde yüzlerce aksesuar, emoji arasından seçim yapılıp, fotoğraflara yüklenebilecek. Fotoğraflara sticker yükleme özelliğinin temmuz ayı içerisinde iOS ve Android kullanıcılarına sunulacağı bildirildi. Twitter’ın konuyla ilgili basın bülteninde şu ifadeler yer alıyor:

“Her gün dünyanın konuştuğu küçük veya büyük olayları yakalayan milyonlarca Tweet atılıyor. Bugün, fotoğraflarınıza yaratıcılık katacak ve onları Twitter’daki dünyaya bağlayacak yeni ve eğlenceli bir yöntem olan #Stickers’ı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Yakında gerçek zamanlı sohbetlere katılmanıza olanak sağlayacak stickers’lara (yapıştırma) göz atabilecek ve fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirecek, yüzlerce aksesuar ve emoji kütüphanesinden istediğiniz seçimi yapabileceksiniz.

Stickers’ı nasıl hissettiğinizi veya ne yaptığınızı paylaşmak, bir olay için desteğinizi göstermek veya sadece paylaşımınızı keyiflendirmek için kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızda birden çok sticker kullanabilir, boyutlarını değiştirebilir veya döndürebilir; fotoğrafta istediğiniz yere de koyabilirsiniz.

Stickerlı fotoğrafı tweet attıktan sonra, hashtag üzerinde yeni bir görsel dokunuş (spin) ile birlikte fotoğrafınız aramalarda bulunabilecek. Tweet’teki sticker üstüne dokunarak, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcıların aynı sticker’ı nasıl kullandıklarını gösteren yeni bir zaman tüneline yönlendirileceksiniz.”

Twitter, son aylarda sıklıkla artan güncelleme ve yeni özellikleri ile adından söz ettiriyor. Popüler sosyal medya platformunda kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik sonraki adımlar da şimdiden merakla beklenmeye başlandı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

fotoğraf düzenlememikro blogsosyal medyasticker nedirsticker özelliğiTwittertwitter stickerstwitter stickers nedir
Yorumlar (0)
Yorum Ekle